אלמוג כהן: "מה רוצים, שנפסיק להאמין ורק נבוא לקבל בראש?"

יממה אחרי התבוסה המבישה לרוסיה, שחקני הנבחרת עוד אוספים את השברים. קשרה של נירנברג בראיון ל-103FM: "השיטה של גוטמן עדיין לא חילחלה לשחקנים, אבל צריך לתת לזה זמן. נראינו זוועה, אך אין בעיית מנהיגות בישראל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.12 - 19:00
תחילת כתבה

יממה אחרי התבוסה המבישה לרוסיה (4:0), בנבחרת ישראל עדיין מלקקים את הפצעים שמסרבים להגליד בעקבות תצוגת הנפל באצטדיון רמת גן. התקשורת משחיזה את הסכינים, השחקנים יוצאים למגננה וכרגיל האוהדים סובלים. אחד שהיה שם, אלמוג כהן, סיפר בראיון ל-103FM את תחושותיו הקשות מהמפלה.

"אמרתי כבר לפני כן שאנחנו לא טובים מספיק כמו הרוסים. גם פורטוגל ברמה אחת מעלינו", טען כהן, "אבל בכדורגל תמיד אפשר להפתיע. אני משחק בנירנברג שהיא גם אנדרדוג בגרמניה, גם כשאנחנו משחקים אצל באיירן מינכן והסיכויים קטנים, אנחנו מאמינים שאפשר לעשות משהו. מה אתם רוצים שנפסיק להאמין לפני משחקים? שנבוא לקבל בראש בכל משחק? מעבר לכך אין לי הסבר למה שקרה".

"ברור שנראינו זוועה", המשיך כהן, "אני חושב שהשיטה של אלי עדיין לא חילחלה לשחקנים. יכול להיות שלוקח זמן עד שנבין את מה שהוא רוצה להעביר לנו. הוא מאמן 9 חודשים אומנם, אבל היו לנו עד עכשיו רק 4 פגישות איתו. אני יכול להשבע לך פחדנו ושפיגרנו 1:0 האמנתי שאפשר להפוך את התוצאה".

לגבי המחוייבות של שחקני הנבחרת אמר הקשר האחורי: "אני יכול לומר לכם שכשקוראים לי לנבחרת מבחינתי זה גאווה גדולה. אני אתן הכל בשבילה. זו המדינה שלי. זה היה החלום שלי מגיל קטן לשחק בנבחרת ולהעפיל עם נבחרת לטורניר גדול והוא לא השתנה. זה יותר חשוב לי מאשר להשיג אליפות או גביע בקבוצות שאני משחק בהן".

"אני לא חושב שיש בעיה של מנהיגות בנבחרת. הביקורות מופנית יותר מדי לעבר דודו אוואט, טל בן חיים ויוסי בניון ופחות על שאר השחקנים. אני לא מבין למה זה? גם עלינו יש אשמה. אני מכבד את אלי גוטמן, שהוא מאמן ברמה הגבוהה ביותר. לדעתי הוא מאמן ענק שמתאים לבונדסליגה. צריך לתת לו שקט".

הדפס

תגובות

הוסף תגובה 26 תגובות ב 25 דיונים
25.
אל תבלבלו את השכלל

אוהד חיפאי  13.09.12 08:54

אתםם לא מאמיניםם גוטמן בעצמו אמר שידע שנפסיד אבל לא בתוצאה כזאת אזז מהה הוא בא בגישה כזאת אפילו לאא ניסהה אם הוא שםם את חמד בספסל שהוא בספרד בהרכב הראשון משחק ומבקיע כמעט כל משחקק ולאא נותן לא לשחק אז זה כבר אומר שלא ניסה לנצח ופורטוגל רמה אחד יותרר ?? אם תמשיכו ככה לשחק פורטוגל תביא את הנוער ותנצח באמת שהגיע הזמן שתנסו להתאמץ במשחק במקום להתאמץ עם תירוצים

הגב לתגובה זו
24.
*רא נבחרת (לת)

  13.09.12 07:48

הגב לתגובה זו
23.
תתחילו להלחם בשביל הדגל חבורת אוכלי חינם (לת)

נעם גרשוני  13.09.12 06:39

הגב לתגובה זו
22.
אפסים חסרי בושה וכבוד.

ארז  13.09.12 06:34

.

הגב לתגובה זו
21.
אההה עכשיו הכל ברור

אזרח ממורמר  13.09.12 04:22

הבנתי. אז זה לא שאתם שחקני כדורגל גרועים שלא יודעים לשמור, לבעוט, לתת פס או לעשות גליץ' אחד נורמלי. אתם סתם מטומטמים. "השיטה עוד לא חילחלה". נו באמת אלמוג, זה לא פיזיקת קוואנטים, זה כדורגל. תשמור על השחקן שלך, תן ולך, דאבל פס. מה זה, סינית? כל ילד בבית ספר לכדורגל לומד את הדברים האלה ואתם, מקצוענים לכאורה, לא מבינים את זה? שמע לי זה לא כזה מסובך ואם אתם מרגישים שזה כן אז תעשו לנו טובה, פשוט תפנו את הבמה למישהו שכן מבין. 

הגב לתגובה זו
20.
הרכב

חלילוביץ  13.09.12 04:11

חיימוב. גבאי צדק כהן דגני. עזרא בניון נאתכו מויאל רפאלוב. אבו ענזה. חילופים: הגנה גביש טוואטחה עמרי בן הרוש קישור: מליקסון רביבו אלברמן ממן התקפה: קולאוטי דאבור בן חיים.

הגב לתגובה זו
19.
אלמוג כהן לא מתאים לנבחרת. שחקן בינוני מינוס.

מאיר גור  13.09.12 01:49

הוא פשוט לא טוב. בטח שלא לנבחרת. אני זוכר אותו מהקמפייןן הקודם עם פרננדס פשוט שחקן מביך.

הגב לתגובה זו
18.
ואם לא תבואו לקבל בראש, לא תקבלו בראש?

טל  12.09.12 22:17

כאילו שזה תלוי בכם, כאילו אתם יכולים להשפיע על משהו בכלל.

הגב לתגובה זו
17.
שמעו קטע

משה  12.09.12 21:51

חלומו של כל ספורטאי ישראלי, להיות נכה

הגב לתגובה זו
16.
צריך להפסיק להאמין, ולהתחיל לעבוד (לת)

מיכאל  12.09.12 21:26

הגב לתגובה זו