אלמוג כהן: "מה רוצים, שנפסיק להאמין ורק נבוא לקבל בראש?"

יממה אחרי התבוסה המבישה לרוסיה, שחקני הנבחרת עוד אוספים את השברים. קשרה של נירנברג בראיון ל-103FM: "השיטה של גוטמן עדיין לא חילחלה לשחקנים, אבל צריך לתת לזה זמן. נראינו זוועה, אך אין בעיית מנהיגות בישראל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.12 - 19:00
תחילת כתבה

יממה אחרי התבוסה המבישה לרוסיה (4:0), בנבחרת ישראל עדיין מלקקים את הפצעים שמסרבים להגליד בעקבות תצוגת הנפל באצטדיון רמת גן. התקשורת משחיזה את הסכינים, השחקנים יוצאים למגננה וכרגיל האוהדים סובלים. אחד שהיה שם, אלמוג כהן, סיפר בראיון ל-103FM את תחושותיו הקשות מהמפלה.

"אמרתי כבר לפני כן שאנחנו לא טובים מספיק כמו הרוסים. גם פורטוגל ברמה אחת מעלינו", טען כהן, "אבל בכדורגל תמיד אפשר להפתיע. אני משחק בנירנברג שהיא גם אנדרדוג בגרמניה, גם כשאנחנו משחקים אצל באיירן מינכן והסיכויים קטנים, אנחנו מאמינים שאפשר לעשות משהו. מה אתם רוצים שנפסיק להאמין לפני משחקים? שנבוא לקבל בראש בכל משחק? מעבר לכך אין לי הסבר למה שקרה".

"ברור שנראינו זוועה", המשיך כהן, "אני חושב שהשיטה של אלי עדיין לא חילחלה לשחקנים. יכול להיות שלוקח זמן עד שנבין את מה שהוא רוצה להעביר לנו. הוא מאמן 9 חודשים אומנם, אבל היו לנו עד עכשיו רק 4 פגישות איתו. אני יכול להשבע לך פחדנו ושפיגרנו 1:0 האמנתי שאפשר להפוך את התוצאה".

לגבי המחוייבות של שחקני הנבחרת אמר הקשר האחורי: "אני יכול לומר לכם שכשקוראים לי לנבחרת מבחינתי זה גאווה גדולה. אני אתן הכל בשבילה. זו המדינה שלי. זה היה החלום שלי מגיל קטן לשחק בנבחרת ולהעפיל עם נבחרת לטורניר גדול והוא לא השתנה. זה יותר חשוב לי מאשר להשיג אליפות או גביע בקבוצות שאני משחק בהן".

"אני לא חושב שיש בעיה של מנהיגות בנבחרת. הביקורות מופנית יותר מדי לעבר דודו אוואט, טל בן חיים ויוסי בניון ופחות על שאר השחקנים. אני לא מבין למה זה? גם עלינו יש אשמה. אני מכבד את אלי גוטמן, שהוא מאמן ברמה הגבוהה ביותר. לדעתי הוא מאמן ענק שמתאים לבונדסליגה. צריך לתת לו שקט".

הדפס