משבת: שידורים חיים ובלעדיים מהליגה לנוער

כדורגלני העתיד של ישראל מגיעים לאתר ערוץ הספורט. פותחים עם בית"ר ירושלים מול מכבי תל אביב (ישיר החל מ-12:00)

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.11 - 21:00
מכבי חוגגת על בית"ר בסיבוב הקודם. ובבית וגן?
תחילת כתבה

רגע לפני שהם מוותרים על האנונימיות לטובת החשיפה הגדולה וההצלחה בקבוצות הבכירות של הכדורגל הישראלי, אתר ערוץ הספורט שם בקדמת הבמה את שחקני העתיד, הכוכבים של המחר. החל מהשבת הקרובה - שידורים ישירים של הליגת הלאומית לנוער בכדורגל. מתחילים עם המוליכה מכבי תל אביב מול בית"ר ירושלים. בואו להכיר את הגיבורים הבאים שלכם.

  • שבת, 12:00, ישיר באתר ובספורט 5: בית"ר מול מכבי ת"א בליגה הלאומית לנוער
  • כוכבי העתיד כבר כאן: בכל שבת, הליגה לנוער בשידור ישיר באתר

תפסנו את הליגה הלאומית לנוער בדיוק במאני טיים. אנחנו בתוך הסיבוב השני, ובשבת ייערך המחזור ה-19 כשהמירוץ לאליפות חם. חם? לוהט. מכבי תל אביב מוליכה את הטבלה ביתרון של 3 נקודות על פני האלופה הנוכחית מכבי חיפה. לכל מעידה יש השפעה ישירה בקרב על התואר.

בית"ר ירושלים, אלופת 2006/7 ו-2007/8, כבר לא תיקח את התואר העונה, אבל אם היא לא תשמור על פוקוס ב-12 המחזורים שנותרו היא עוד עלולה למצוא את עצמה בסכנת ירידה. לזכותה 24 נקודות, 11 יותר מהלפני אחרונה בני סכנין. המרחק גדול, אבל בנוער הכל יכול לקרות.

מכבי תל אביב, שמתהדרת בהתקפה הפוריה ביותר בליגה (44 שערי זכות) ובהגנה השנייה בטיבה (11 שערי חובה, אחד יותר ממכבי חיפה) מגיעה דווקא אחרי 1:1 מאכזב בבית מול מכבי נתניה. בית"ר הפסידה במחזור הקודם 2:1 בסכנין. המפגש הקודם בין השתיים הסתיים ב-1:3 למכבי. לירושלמים יש הזדמנות לנקום בשבת בבית וגן.

הדפס