בלאק נחת בישראל: "מצפה להגיע לפיינל פור"

צפו: עשרות אוהדי מכבי קיבלו את הסנטר ואת קיין בנתב"ג

רועי כהן
רועי כהן  26.08.18 - 17:56
תחילת כתבה

ברוך הבא לישראל: עשרות אוהדים הגיעו לעודד את השחקנים החדשים והישנים שנחתו בישראל. דיאנדרה קיין וטאריק בלאק זכו לקבלת פנים חמה מהקהל, עם תופים, שירי עידוד ואווירה טובה. "רק הגעתי לכאן וזאת קבלת הפנים שלי, זה גורם לי להרגיש חום ולהבין שאני רצוי פה", בלאק תיאר את התחושות, "הולכת להיות עונה גדולה ואני מאוד מתרגש. מחכה בקוצר רוח. אני מאוד נרגש מההזדמנות הזאת".

"האם אני יכול להוביל את מכבי ת"א? זאת לא השנה הראשונה שלי בכדורסל", הסנטר הבהיר, "הדברים הללו לא חדשים לי, שיחקתי עם שחקנים טובים ומנהיגים אמיתיים, ואני מרגיש שהתבגרתי בעצמי. נראה איך זה יילך, אבל אני מבטיח שאתן הכל".

על כך שהוא נחשב להחתמה יקרה ביחס לשחקני הרכש הקודמים של מכבי בשנים האחרונות: "זה לא מלחיץ אותי. שיחקתי עם שחקנים גדולים, לומדים לשים את הלחץ בצד. אני עושה את הדברים הללו מהתיכון. זה משמח לשמוע שאנשים מעריכים את הכדורסל שלי, לא מלחיץ. אני לוקח את זה באהבה".

"דיברתי עם ספאחיה לדקה. לא יצא לנו לדבר בצורה יותר עמוקה מזה, אבל אמשיך לעשות כאן מה שהייתי רגיל לעשות ב-NBA", בלאק סיכם את דבריו, "הקבוצה תקבל אותי ואני אעשה מה שאפשר לעשות כדי לעזור לה. מצפה להגיע לפיינל פור. הייתי משקר אם הייתי אומר אחרת. כולם חושבים לזכות בתארים. בשביל זה הגענו. כשהמשחק ישטוף ונתחיל להתחבר, נראה מי יעמוד אחרון".

דיאנדרה קיין, שימשיך לעונה נוספת במדי מכבי ת"א: "רוצים לעשות יותר מהעונה שעברה. המטרות שלנו נותרו זהות, לזכות באליפות. יש כאן הרבה פרצופים חדשים. אני יכולים להגיע לפלייאוף ביורוליג, יש לנו שחקנים מצוינים כמו טאריק בלאק וג'וני אובראיינט. השאיפה היא לזכות באליפות וזה מה שננסה להשיג".

הדפס