"למזלנו נשארו כמה מהשחקנים שהיו במכבי"

פארגו נחת: "ההתרגשות הכי גדולה היא לפגוש את האוהדים"

רועי כהן
רועי כהן  30.08.18 - 14:34
תחילת כתבה

יום אחרי שמכבי ת"א פתחה לראשונה העונה את האימון לתקשורת עם לא מעט שחקנים חדשים, היום (חמישי) בצהריים נחת ג'רמי פארגו. הגארד שכיכב בעונה שעברה והוביל את הצהובים לזכייה באליפות, הוא האחרון בסגל של נבן ספאחיה שנוחת בארץ והוא התקבל על ידי מספר אוהדים בשדה התעופה.

"לא הובלתי את מכבי לאליפות, הגעתי ועזרתי בחלקים קטנים", אמר פארגו לאתר הרשמי, "הייתה פה קבוצה גם לפני שהגעתי. ייקח לי זמן להתחבר עם כולם, למזלנו נשארו כמה מהשחקנים שהיו בשנה שעברה , איתם הייתה לי כימיה טובה".

פארגו הוסיף: "לא שיחקתי ביורוליג בעונה שעברה ולכן אני לא יכול לדבר על זה. אנחנו רוצים לבנות קבוצה חזקה ולרוץ קדימה. ההתרגשות הכי גדולה כאן בישראל היא לפגוש את האוהדים בהיכל. הם נצמדים אליך כשצריך ומעודדים אותך כשצריך. אני מקווה שנשמור על מצב הרוח הטוב שלהם לאורך כל העונה".

משדה התעופה נסע פארגו לביצוע בדיקות רפואיות שגרתיות ולאחר מכן יצטרף לאימונים. מהסגל ייעדרו בתקופה הקרובה ארבעת השחקנים שזומנו לסגל נבחרת ישראל - יובל זוסמן, ג'ון דיברתולומיאו, נמרוד לוי וג'ייק כהן - וכן סקוטי ווילבקין (נבחרת טורקיה), מייקל רול (נבחרת תוניסיה) ובהמשך גם טאריק בלאק, שיטוס להתחתן בארצות הברית.

הדפס