"מתי שג'קי יחליט, הדרך לאשדוד תהיה קצרה"

נעים צפוי להחליף את מילבסקי: "אשמח לקחת את האתגר"

גיל לוין
גיל לוין  03.11.18 - 23:58
תחילת כתבה

הלחץ במ.ס אשדוד גובר ומסתמן שבלגויה מילבסקי יסיים את תפקידו כבר היום (ראשון). במועדון מחפשים חלופה ולא רואים אופציה אחרת מלבד החתמתו של יובל נעים. בסביבת ג'קי בן זקן טוענים שהבעלים ימתין עם פיטוריו הרשמיים של המאמן המקדוני לפחות עד שיסכם עם אחר, אך נכון לרגע זה, נעים עדיין לא קיבל פנייה רשמית.

במועדון מבינים כי החתמתו של נעים כרוכה גם בצירופו של אלי לוי כעוזרו ובעקבות כך, משה אוחיון מבין שייאלץ לפנות את מקומו וככל הנראה יעבור לתפקיד באקדמיה של המועדון.

בינתיים, מצדם של נעים ולוי, מסתמן כי השניים ישמחו לתפקיד: "כרגע עדיין לא פנו אלינו. ניתן לדברים לקרות וצריך להיות סבלניים, אבל אנחנו נשמח לקחת את האתגר. יש שם סך הכל קבוצה טובה, הליגה מאוד שוויונית ואני חושב שאפשר לעשות שם דברים מאוד יפים".

נעים, שידוע כאחד שאוהב לעבוד עם שחקנים צעירים, רואה באשדוד לא מעט פוטנציאל: "אני חושב שיש באשדוד שחקנים טובים שצריכים ויכולים להיראות הרבה יותר טוב וגם כמה צעירים מוכשרים שעדיין לא פרצו, כמו למשל דן ביטון וגדי קינדה. יש שם חומר גלם טוב".

גם אלי לוי אמר שישמח לקבל עליו את האתגר: "אני חושב שאשדוד זה המקום שהכי מתאים לנו, גם לאופי ול-DNA שלנו. אני חושב שזה מקום שיהיה לנו מאוד נוח לעבוד בו, יש שם המון שחקנים צעירים שצריכים מישהו שיכוון אותם. ברגע שג'קי יחליט ויתנהל משא ומתן, הדרך תהיה קצרה".

על אף שמילבסקי חתום על חוזה של שלוש שנים, פיטוריו לא מפתיעים אף אחד במועדון ונראה כי התבשלו זמן רב במוחו של ג'קי בן זקן: "היה ברור שזה עניין של זמן, בובי לא מתאים לאופי של השחקנים, הם צריכים מישהו חזק יותר, יובל נעים הוא הפיתרון שלנו".

הדפס