הזדמנות אחרונה: מילבסקי ידריך מול סכנין

בן זקן ייתן צ'אנס נוסף למקדוני, שבינתיים ימשיך באשדוד

גיל לוין
גיל לוין  05.11.18 - 12:51
תחילת כתבה

ימים לא פשוטים עוברים על מ.ס אשדוד, שרשמה העונה שני ניצחונות בלבד. לאחר שגורמים במועדון כבר סיפרו כי הזעזוע קרוב מאי פעם ופיטוריו של בלגויה מילבסקי הם "רק עניין של זמן", ג'קי בן זקן החליט בשלב זה להרגיע את הרוחות ולאפשר למאמן המקדוני הזדמנות אחרונה בהחלט להוכיח עצמו מול בני סכנין.

מקורבים לבן זקן מספרים כי מאחורי ההחלטה עומדות שתי סיבות עיקריות, כשהראשונה והעיקרית היא הרצון לכבד את מילבסקי ולסיים את דרכם המשותפת בצורה ראויה. השנייה היא פגרת הנבחרות, שתפתח עבורם חלון זמן להחתמת מאמן חדש ולהכנות מספקות למשחק שלאחר מכן מול קריית שמונה.

בתוך כך, במועדון לא רואים אופציה אחרת מלבד החתמתו של יובל נעים, שעדיין לא קיבל פניה רשמית אך סיפר כי במידה שיקבל, ישמח לקחת את האתגר. כמו כן, בעיר הנמל מבינים שהחתמתו של נעים כרוכה גם בצירופו של אלי לוי כעוזרו ומשה אוחיון יאלץ לפנות את מקומו וככל הנראה יעבור לתפקיד באקדמיה של המועדון.

בינתיים, מסתמן שלמילבסקי יהיה כאב ראש לא פשוט במשחק הקרוב של אשדוד מול בני סכנין. גדי קינדה, שהחלים בשבועות האחרונים מהפציעה הקשה ברצועה הצולבת, ספג ביום שבת האחרון פציעה באותו האזור ויעבור בימים אלו בדיקות לאבחון מצבו. כמו כן, גם טום בן זקן שסוחב פציעה בברך, הוחלף במהלך המשחק האחרון לאחר שסבל מכאבים, ועדיין לא ברור אם יהיה כשיר מול סכנין.

הדפס