היום הגורלי בחיפה: שחר ייפגש עם גוטמן ורוני לוי

מי יהיה המאמן הבא של הירוקים? הנשיא מעביר הילוך ויקבע בקרוב את זהות מחליפו של פרד רוטן. גורמים מעריכים: "לשניהם סיכוי שווה". בינתיים: הביקורת על מאס רק מחריפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.11.18 - 09:40
תחילת כתבה

הבעלים של מכבי חיפה יעקב שחר וסגנו עוזי מור ייפגשו היום (רביעי) עם שני המועמדים לתפקיד מאמן הקבוצה, אלי גוטמן ורוני לוי. לטענת גורמים בחיפה, מאמן נבחרת ישראל לשעבר זוכה לעדיפות אבל גורמים רשמיים במועדון טענו כי לשני המועמדים סיכויים שווים.

לוי, שנחת אתמול מחופשה פרטית בארה"ב, וגוטמן זוכים לתמיכה רחבה מצד הקהל. חלק מהאוהדים אף הצהירו בסיום המשחק מול בית"ר ירושלים כי לא יגיעו למשחק מול חדרה, אם המאמן ההולנדי רוב מאס ימשיך לעמוד על הקווים. אגב, לא מן הנמנע שאם לא יימצא מאמן חדש עד למשחק, איתי מרדכי יהפוך למאמן הזמני בשל האכזבה ממאס.

"פרד רטן ממשיך לנהל את רוב מאס. האימונים אותו דבר. היחס אותו דבר והאווירה אותו דבר", אמר אחד השחקנים. מאס אסף את השחקנים אתמול על הדשא וביקש מהם להיות ביחד, לשכוח את המשחק האחרון ולהתרכז במשחק הקרוב מול חדרה. השחקנים התלוננו כי היכולת בחצי השני קשורה לאימונים האינטנסיביים שערך ההולנדי בימים שלפני המפגש מול בית"ר.

שחקנים התלוננו על האינטנסיביות באימונים ואמרו: "זה מתכון לפציעות. לא סתם דוס סנטוס מתח שריר". עלות הפיטורים של מאס ומאמן השוערים ההולנדי כ-12 אלף יורו נטו בחודש, כשבחוזיהם ישנם גם תנאים נלווים של דירה ורכב. השניים מסרבים להתפטר.

בעקבות ההפסד ובלי קשר למי שיעמוד על הקווים, חיפה תבצע מהפכה כשרועי קהת יחזור על חשבונו של שלומי אזולאי המוצהב. נטע לביא יענוד את סרט הקפטן. סינטיהאו סלליך עשוי לקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של ניקיצה רוקאביצה. אטיין ריינן יפתח במקומו של אליסון דוס סנטוס שסובל ממתיחה ויחזור לכשירות אחרי הפגרה. סאן מנחם יחזור להרכב במקומו של רז מאיר.

הדפס