חלוץ זר יגיע במקום קראמר, שייחתך בינואר

עידן אלי גוטמן יצא לדרך במכבי חיפה: "יחזיר את החשק"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.11.18 - 09:33
תחילת כתבה

אלי גוטמן חתם היום (חמישי) במכבי חיפה ואף צפוי לעמוד על הקווים כבר במשחק הקרוב בשבת מול הפועל חדרה. במידה שגוטמן לא יעמוד על הקווים בשבת, איתי מרדכי ישמש כמאמן ראשי בזמן שרוב מאס ומאמן השוערים, ארנו וואן זוואם, יעזבו. חלק מהשחקנים ומספר גורמים בתוך המועדון טענו כי ההחלטה להביא את גוטמן היא החלטה ראויה, אבל לא נכונה בשלב זה לאור המצב של הקבוצה והעובדה שרוני לוי מכיר טוב יותר את המערכת.

"ההחתמה של ההולנדים הייתה טעות", הודו היום במועדון, "זה היה פשוט כישלון עצום ומאמן ישראלי בכיר יכול לתקן". מו אלאך ופרד רטן יעזבו את הארץ ביום שני ובינתיים מאמן השוערים כבר העביר להם את הציוד שנשאר להם בכפר גלים. השניים טרם נפרדו מהשחקנים ונראה כי הם לא מתכוונים לעשות זאת נוכח הביקורת הקשה שהוטחה בהם שלא לייחוס מצד השחקנים.

"יש רק לאן לעלות מפה. גוטמן יעניק סדר, משמעת ויחזיר את החשק", אמרו חלק מהשחקנים. לגוטמן תינתן האפשרות להביא איתו עוזר מאמן, גיורא אנטמן יחזור לתפקיד מאמן השוערים. במקביל, שחקנים כמו רועי קהת וסינטיהאו סלליך יקבלו יותר קרדיט וגם סיידובה סומא יקבל דקות משחק משמעותיות יותר. מיכיל קראמר יעזוב בינואר ולא מן הנמנע שהירוקים ישנו מערך שיתאים יותר לסגל השחקנים הנוכחי. חלוץ זר יצורף וייתכן שמוחמד עוואד יחזור להיות מתופקד בשפיץ.

הדפס