ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל ראשל"צ 4 26 8
2 הפועל אשדוד 3 7 6
3 מכבי קרית מוצקין 4 6 6
4 מ.כ. חולון 3 9 5
5 מכבי ראשל"צ 2 18 4
6 עירוני רחובות 3 1 4
7 א.ס. רמה"ש 4 1 3
8 מ.כ. באר שבע 4 1 2
9 א.כ. נס ציונה 4 -4 2
10 בני הרצליה 4 -15 2
11 הפועל קרית אונו 3 -20 0
12 מכבי דימונה 4 -30 0

יד: כוכב העבר של ברצלונה מועמד לנבחרת

איגוד הכדוריד ממשיך בחיפוש אחר מאמן שיעמוד בראש הצוות המקצועי, אנטוניו קרלוס אורטגה פרז, שזכה עם ספרד באליפות אירופה ובמדליה אולימפית כשחקן עשוי להגיע. ראשל"צ ות"א ממתכוננות לקראת המשימות האירופיות בשבת

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.11 - 16:09
יוחלף בספרדי? שלמה הופמן
יוחלף בספרדי? שלמה הופמן
תחילת כתבהמאמצי החיפוש אחר מאמן זר לנבחרת ישראל בכדוריד נמשכים. לאחר שהרומן עם המועמד הדני זינגלרסן לא עלה יפה, כעת עלה שמו של כוכב העבר של ברצלונה וספרד, אנטוניו קרלוס אורטגה פרז, כמועמד לעמוד בראש הצוות המקצועי של הכחולים לבנים. בתוך כך, נמשכות ההכנות של מכבי ראשל"צ ומכבי ת"א לקראת המשימות האירופיות שלהן בשבת.

יו"ר איגוד הכדוריד, דורון שמחי, לא נכנע. לאחר שמועמדותו של ריאן זינגלרסן הדני, שכבר הגיע לארץ,  ירדה מהפרק, כעת מתפנים באיגוד להמשך איתור המועמד המתאים. בין מועמדים נוספים מדנמרק וקרואטיה, נדמה כי אחד המועמדים המובילים במירוץ הוא אורטגה פרז הספרדי, שכיום מאמן בליגת המשנה במולדתו.

אורטגה פרז, שרשם 147 הופעות במדי ברצלונה ואף זכה עם נבחרת ספרד באליפות אירופה במדליית ארד אולימפית בסידני 2000, מחזיק בתואר מאסטר בניהול ספורט מאוניברסיטת ברצלונה, ואמור לסיים את חוזהו בקיץ.

באיגוד ממתינים לתשובה מההתאחדות הנורבגית האם היא תאפשר את העתקת אירוח טורניר מוקדמות אליפות אירופה לנבחרות העתודה, כשנבחרת ישראל שובצה בבית עם סרביה, אוסטריה ונורבגיה. אמש (שני), הסתפקו הנורבגים בתגובה מינורית בלבד, ואישרו את קבלת הבקשה במשרידהם. צמד השופטים שלמה כהן ויורם פרץ יוצאים לברזיל, שם תיערך אליפות העולם לנשים.

ובינתיים, מכבי ראשל"צ ומכבי ת"א ממשיכות בהכנות שלהן לקראת מפגשי הגומלין מול קראסנודאר הרוסית ומול אנקרהספור בגביעי האיגוד והאתגר האירופים. הקבוצות יקיימו הצגה כפולה (שבת) בבית מכבי בראשל"צ, כאשר מכבי תארח את הרוסים בשעה 17:00, וב-20:00 ייערך המפגש מול הטורקים.

 שתי הקבוצות יצטרכו למחוק הפרשים של 4 ו-7 שערים בהתאמה, כדי להשיג כרטיסים לשלב שמינית הגמר במפעל השני והשלישי ביבשת. קפטן מכבי ראשל"צ, יואב נאמן, התייחס למשחק בקצרה: "הנקודות החיוביות שאני לוקח הן שעברנו ביחד את הדקות הקשות שבהן היינו פחות דומיננטים. בהחלט יש מקום לאופטימיות לקראת הגומלין בשבת".

הדפס