אשדוד תחזור להתאמן בבית: "שיהיה שקט"

מזרחי יכול להתרכז בר"ג בשבת. ביטון שישוב מפציעה: "זה חשוב שננסה להיכנס לשגרה. נדאג לא להפסיד שוב"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.11.12 - 10:40
ביטון. חוזר לאיתניו
ביטון. חוזר לאיתניו
תחילת כתבהאחרי ימים לא פשוטים בהם התאמנו תחת טילים ולעיתים במגרשים אחרים, במ.ס. אשדוד מתכננים לחזור היום (חמישי) להתאמן במגרשם הביתי. בשל הרגיעה המסתמנת, המנכ"ל רפי נידם ביקש ממנהל האצטדיון לדאוג לגזום את הדשא שיהיה מוכן לקראת האימון בצהריים.

"זו לא היתה ההכנה הכי אידיאלית למשחקים אבל זה מה יש, העיקר שיהיה כבר שקט", אמר נידם שהתרכז בימים האחרונים בעיקר בניסיונות להרגיע את השחקנים הזרים, שכבר הספיקו לחזור לארץ ויפתחו מול הפועל רמת גן.

הבשורה הטובה מבחינתו של יוסי מזרחי היא חזרתו מפציעה של הקשר ניר ביטון, שהיה אמור להחמיץ את המשחק מול עכו אם היה מתקיים כסדרו, בשל כאבים בברכו. אתמול ביטון הצליח להתאמן באופן מלא והבוקר הוא אמר: "יש תחושה יותר טובה ואני מקווה שהפסקת אש תהיה והעניינים יירגעו. חשוב שננסה לחזור לשגרה, מזלנו שיש את הכדורגל שקצת יאפס אותנו".

לקראת המשחק בר"ג אמר שחקן הנבחרת הצעירה: "בליגה הזו כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. זה נכון שאנחנו מגיעים במומנטום יחסית לא רע למרות ההפסד להפועל חיפה, אבל עדיין ר"ג יכולה לעשות לנו צרות. עשינו חושבים אחרי ההפסד להפועל חיפה ונדאג שזה לא יחזור על עצמו".

השוער אופיר מרציאנו הוסיף: "אחרי כל מה שעבר על העיר שלנו ועלינו אנחנו באמת נשמח לפחות בקצת לשמח את התושבים והאוהדים שלא ראו אותנו משחקים כבר הרבה זמן. שני משחקים רצופים לא ניצחנו והגיע הזמן שנחזור לעצמנו ונמשיך בעונה הטובה שלנו".