פופוביץ' השמיע שיר ישראלי עליו בויכוח מבוים עם ג'קסון

מאמן הסן אנטוניו ספרס הפתיע והראה לגארד את הקליפ של מושונוב ואריק הניג, כחלק ממתיחה. צפו בקליפ ותתמכרו

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.12.12 - 16:26
תחילת כתבהגרג פופוביץ' לא בדיוק ידוע בגלל חוש ההומור שלו. אבל לפעמים יש למאמן הממולח של סן אנטוניו ספרס הברקות, וכשהן מגיעות הן נהדרות. 'פופ' והגארד סטיבן ג'קסון ביצעו ויכוח מבוים באימון של הקבוצה השבוע, בו המאמן השתמש בשיר הישראלי שנכתב עליו, אותו ביצע ההרכב הישראלי 'אריק הניג והאקס ביוטיפול'.

בקליפ מופיעים מיכאל מושונוב, עידו מוסרי וכמובן הניג, פרשן NBA מוכר שבשנות ה-90 גם שידר את משחקי הליגה. השיר הופיע לאחר הפלייאוף האחרונים, ומסתבר שהוא לא נעלם מעינו של מאמן הספרס, שהשתמש בו כדי להראות לג'קסון שגם לו יש מורשת היפ-הופ.

ג'קסון סיפר לתקשורת המקומית את מהלך העניינים: "הוא הראה באסיפה קטעים שלי עושה טעויות וביקר אותי קשה. אז אמרתי לו: 'אתה יודע מה פופ? אני בכלל לא רוצה לשחק כדורסל. אני מעדיף לעשות את זה - תפעילו' והם ניגנו שני שירי ראפ שהקלטתי. ופופ ענה 'אתה יודע מה? אל תדאג לגבי זה ג'ק. יש לי וידאו משלי'. זה היה די מגניב".

גם בוריס דיאו, שכינה את המתיחה "קורעת מצחוק", ומאט בונר שנתן חוות דעת חיובית על השיר, נהנו בחדר ההלבשה של הספרס. המתיחה הזו הזכירה לנו משחק של סן אנטוניו נגד פיניקס, אז שיחק בה שאקיל אוניל, שחטף בהוראת פופוביץ' עבירה מכוונת מיד לאחר הטיפ אוף בתור בדיחה על מנהג ה"האק-א-שאק". המאמן חייך לשאק עם בוהנים מורמים, והביג מן צחק בחזרה.