פאר הודחה בסיבוב הראשון של ממפיס

המדורגת 114 בעולם נכנעה 6:2, 6:2 לקירסטן פליפקנס הבלגית וסיימה את דרכה בטורניר אחרי קצת יותר משעה

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.02.13 - 19:09
פאר, עוד הדחה מוקדמת (GETTYIMAGES)
פאר, עוד הדחה מוקדמת (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהמספר שעות אחרי שראתה את עצמה יוצאת מהטופ 100 לראשונה מאז 2005, שחר פאר קיבלה הזדמנות להשיב קצת צבע ללחיים האישיות בטורניר ממפיס (פרסים על סך 235 אלף דולרים), אבל בכושרה הנוכחי היא לא היתה מסוגלת להעניק פייט ראוי לקירסטן פליפקנס (מדורגת 34 בעולם ו-1 בטורניר).

המדורגת 114 בעולם הפסידה 6:2, 6:2 לפליפקנס הבלגית בתוך קצת יותר משעה של טניס, במה שהיה המפגש הראשון בין השתיים. הישראלית הבכירה נשברה שש פעמים במהלך ההתמודדות ובשום שלב לא היוותה מכשול עבור המדורגת מספר 1 בטורניר ממפיס. פאר הודחה, אך הבטיחה לעצמה 2,075 דולרים ונקודת דירוג אחת.

אז האם שחר פאר עדיין מסוגלת לעשות את זה ולחזור למעלה? ובכן, פאר כבר התאוששה מנפילות, אך נדמה שהפעם זה יהיה קשה מתמיד. גם פאר וגם מאמנה פאבלו ג'יאקופלי מודעים לכך. מנגד, יוליה גלושקו, שהציגה יכולת נהדרת בפדרציה עלתה שלושה שלבים למקום ה-178.

סרינה שוב במקום הראשון
11 שנה אחרי שעלתה לראשונה לפסגת דירוג הנשים, סרינה וויליאמס עשתה זאת שוב. הטניסאית שזכתה בווימבלדון, במשחקים האולימפיים ובאליפות ארצות הברית השלימה את ההשתלטות שלה. אמנם סרינה הפסידה בגמר טורניר דוחא לויקטוריה אזארנקה, שירדה למקום השני בעולם, אך זה הספיק לה כדי לחלוף בדירוג על פני הבלארוסית. זו הפעם השישית שוויליאמס עולה לפסגה והיא הטניסאית המבוגרת ביותר בעולם שמגיעה למעמד כזה.

הדפס