ציון ויצמן התפטר מתפקידו כיו"ר הפועל עכו

אחרי 13 שנים בתפקיד, האיש החזק במועדון עוזב: "מעוניין שהקבוצה תתקיים לנצח". יהודה ברששת יחליפו. הקבוצה תקבל 2 מיליון שקלים מהעירייה

תומר לוי
תומר לוי  18.02.13 - 19:57
ויצמן, עוזב אחרי 13 שנים (אדריאן הרבשטיין, וואלה!)
ויצמן, עוזב אחרי 13 שנים (אדריאן הרבשטיין, וואלה!)
תחילת כתבה

זה היה צפוי והערב (ראשון) זה הפך רשמי: ציון ויצמן התפטר מתפקידו כיושב ראש הפועל עכו בתום ישיבת עמותת, והוא יעזוב את המועדון אחרי 13 שנים. מי שיחליפו בתפקיד יהיה יהודה ברששת, שזכה לתמיכה פה אחד בהצבעה שנערכה. המהלך עדיין צריך לקבל את אישור הבקרה התקציבית ועיריית עכו.

כזכור, בחוות הדעת של היועצת המשפטית של עיריית עכו, נכתב כי ויצמן לא יכול להחזיק בשני תפקידים בכירים - אחד בקבוצה ואחד בעירייה. לאור העובדה שהחזיק בשני התפקידים, העירייה הקפיאה בחודש ינואר את התקציב למועדון (2.2 מיליון שקלים), תקציב שצפוי לעבור כעת לקבוצה עם עזיבתו של ויצמן.

כאמור, ציון ויצמן שימש כיושב ראש הפועל עכו במשך 13 שנים, במהלכן העלה את הקבוצה עד לליגת העל. ויצמן נחשב לאחד מיושבי הראש המוצלחים שהיו להפועל עכו אי פעם. "אני רוצה להודות לכל האנשים שתמכו ועזרו לקבוצה. הפועל עכו היא מעל לכל אדם ואני מעוניין שהיא תתקיים לנצח. הפועל עכו מעל הכל. אתמוך, אעזור ואלווה את הקבוצה להשגת כל היעדים. הפועל עכו הגיעה עד הלום ומכאן תמשיך מעלה", אמר ויצמן.

בפן המקצועי, הפועל עכו השיגה בשבת האחרונה ניצחון אחרי 16 מחזורים רצופים - 1:3 על מועדון ספורט אשדוד. בעקבות הניצחונות של הפועל רמת גן והפועל חיפה עכו נותרה במקום האחרון בטבלה, אך היא תוכל לשנות את העובדה הזו בשבת הקרובה, כאשר תארח את הפועל חיפה.

הדפס