המסורת נמשכת: צפו בישראלים מנצחים 111:127 את הזרים

החבורה המקומית בהנהגת דגן יבזורי ניצחה בפעם השלישית ברציפות באירוע הנוצץ. סטול זכה בתחרות השלשות, סקוטי הופסון הפציץ בהטבעות וניצח. סל אחד הספיק לבויאן שאראנוב לזכות בתחרות הקליעות בין שחקני חיפה בכדורגל

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.13 - 20:49
תחילת כתבה

חגיגת הכדורסל הענקית של ליגת העל נערכה הערב (שני) באולם רוממה שבחיפה. הכל היה באירוע האולסטאר הנוצץ, הטבעות נהדרות, צליפות מעבר לקשת, ישראלים מול זרים ומסיבה צבעונית יפהפיה על הפרקט. לבסוף, ידה של החבורה המקומית היתה על העליונה עם 111:127 קליל על הזרים. החבורה המקומית בהדרכתם של עודד קטש ודני פרנקו ניצחה בפעם השלישית ברציפות במשחקי האולסטאר.

הישראלים צלפו מעבר לקשת בצרורות והצליחו לפתוח פער מטורף של יותר מ-30 נקודות עד למחצית. ללא הגנות כמובן, ללא עבירות וברוח טובה כל הכדורים פשוט נכנסו. החבורה הזרה תחת שרביטם של בראד גרינברג ושרון דרוקר לא ממש הגיעה למשחק, אבל החבר'ה נתנו שואו כדורסל והקהל נהנה מביצועים והטבעות שלא רואים בכל יום בליגת העל, יותר נכון לא רואים בכלל.

קלעו לישראלים: אליהו 20 (6 אס'), יבזורי 20, רייס 18, קוז'יקרו 14 (9 ריב'), ניסים 10, טפירו 9, מקל 8, אורלנד 8, חנוכי 7, פניני 6, שעשוע 3, נאור 2, הרוש 1. לזרים: וושינגטון 16, הופסון 16, סטול 14, דונטה סמית' 12, קלאת'ס 12, יוטר 10, דייסון 10, דאב 8, ג'מאר סמית 6, ג'יימס 4, סטיט 3.

ואם כבר מעתיקים את האירוע מה-NBA וכיאה למסורת בארה"ב, גם ברוממה התחילו להציע נישואים על הפרקט. באחד מפסקי הזמן ברבע האחרון, אחד הצופים כרע ברך והציע לבת זוגו להתחתן איתו, היא כמובן הסכימה וכולם הלכו ביחד לים.

תחרות השלשות נערכה לפני המשחק בהשתתפות עמית שמחון, גיא פניני, פול סטול, בן רייס, יהוא אורלנד, משה מזרחי ואפיק ניסים. יונתן שולדברנד שהיה אמור להשתתף אך נפצע, פינה את מקומו לדגן יבזורי. לגמר עלו אפיק ניסים, גיא פניני ופול סטול, בסיבוב הראשון סטול ונסים סיימו עם 18 נקודות ועלו לסיבוב שובר שיוויון, סטול קלע 20 נקודות וזכה במקום ה-1. "הרגשתי טוב", אמר סטול לאחר התחרות, "אסור להפסיק לעבוד על הקליעה, זה המפתח לניצחון".

לתחרות ההטבעות ניגשו 3 מתמודדים, קני הייז, דרון וושינגטון וסקוטי הופסון, האחרון הפגיז בביצועים מרהיבים שהשאירו את השופטים, גוסטבו בוקולי, ניר דוידוביץ', ראש העיר יונה יהב והזמר קובי אפללו, פעורי פה. הופסון זכה ל-116 נקודות וזכה בתואר "אלוף ההטבעות".

בין הרבע השלישי לרביעי נערכה תחרות קליעות בין שחקני מכבי חיפה בכדורגל. גוסטבו בוקולי ניסה את כוחו עם הרגל, שמואל שיימן התאמץ אך החמיץ את כל 5 הניסיונות, השוער בויאן שראנוב ניצח בתחרות אחרי שקלע סל אחד בלבד, זה הספיק לו.

הדפס