בוסאני: "עכשיו אפשר לצאת למלחמה. שיחקנו בכל הכוח"

מאמן ראשל"צ קרבי אחרי ה-70:79 מול אילת והשוואת הסדרה ל-2:2. קטש: "הפסדנו את המשחק הזה כבר במחצית הראשונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.13 - 21:50
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון עשתה את הבלתי ייאמן וכפתה משחק 5 בסדרת רבע גמר הפלייאוף מול הפועל אילת אחרי 70:79 בעיר היין. החבורה מהדרום הגיעה פייבוריטית לסדרה הזו אחרי עונה נהדרת, אבל נראיתה לא טוב ברוב שלבי המשחק. הכתומים של רוני בוסאני הגיעו נחושים, חדים ופשוט הלכו על כל הקופה.

"יש שחקנים כמו עמית בן דוד וניצן חנוכי שאיתם אפשר ללכת תמיד למלחמה ואתה יודע שהם לא יוותרו", החמיא בסיום רוני בוסאני לשחקניו, "יש לי חבר'ה טובים ואני נהנה איתם. גם עם זר שחזר מפציעה אנחנו משחקים טוב ומתקדמים הלאה. יש לנו את המפתחות והמטרות שלנו וניצלנו התאמות כאלה ואחרות. זה לא המשחק הראשון ורצינו ללכת למשחק חמישי עם כל הכוח. החבר'ה שלי לא מוותרים ונראה מה יהיה. תמיד משחקים באילת זה לא קל. אנחנו הולכים להתחרות".

עמית בן דוד, שנתן משחק נהדר וקלע 20 נקודות, אמר בסיום: "במשחקים כאלה נותנים הכול וזה משחק שאם היינו מפסידים היינו הולכים הביתה. מההתחלה היינו אגרסיבים ואני שמח שניצחנו. אני אוהב להיות על מהגרש ותמיד כיף במשחקים האלה. אנחנו ידועים שאנחנו יכולים ותיארנו לעצמנו שזה יגיע למשחק חמישי. אנחנו עם הפנים קדימה".

"הפסדנו את המשחק כבר בחצי הראשון", אמר בסיום מאמן אילת עודד קטש, "אנחנו פותחים לא טוב את המשחקים ואנחנו לא מספיק אגרסיבים. כשקבוצה לא באה אגרסיבית, יותר קל לשרוק עבירות נגדה. יש עוד הרבה מה לתקן, זה יותר מנטאלי מאשר כדורסל. אין יותר מאני טיים מזה, נקווה שהביתיות תעזור לנו ואולי הקהל שלנו ייפגין מחוייבות. כל השנה אמרתי שהרמה מאוד זהה בליגה".

הדפס