בונים על ניצחון: באילת לא הזמינו כרטיסי טיסה מחיפה

19:45, ישיר באתר: קטש נגד הירוקים במשחק מספר 5. הדרומיים בונים על ניצחון והישארות במרכז לקראת הגמר. המאמן: "אין הרבה מה להגיד לפני כזה משחק. החשיבות ידועה. לא מאמין שחיפה תהיה בלחץ"

זיו אברג'יל  09.06.13 - 16:59
תחילת כתבהמי תפגוש את מכבי ת"א למשחק האליפות של ליגת העל כבר ביום חמישי הקרוב? סדרת חצי גמר מותחת והפכפכה תגיע הערב (ראשון, 19:45, שידור ישיר כאן באתר) לרגע השיא שלה כאשר מכבי חיפה תארח ברוממה את הפועל אילת למשחק החמישי והמכריע. המנצחת תקבל צ'אנס לזכות בתואר, המפסידה תלך לים.

אילת ערכה את האימון הסמכם באולם זיסמן שברמת גן ואחריו נסעה למלון בחיפה שם תשהה עד להתמודדות. בקבוצה מאמינים שלמרות המרחק הרב, כ-500 אילתים יעשו את הדרך לצפון באוטובוסים, חלקם יגיע בטיסה ישירה.

אגב, באילת כנראה אופטימיים לגבי התוצאה הסופית הערב, שכן הקבוצה לא הזמינה כרטיסי טיסה בחזרה לעיר להיום. שם מתכננים להישאר במרכז במקרה של ניצחון, עד לגמר ברוממה ביום חמישי.

עודד קטש יוליך את הדרומיים שמקווים להגיע למעמד הגמר של הליגה בפעם השניה בתולדות המועדון. לקראת הקרב מול הירוקים אמר המאמן: "לפני משחקים כאלה אין הרבה מה להגיד, כולם מודעים לחשיבות. אנחנו צריכים לבוא עם המפחתות שהחזירו אותנו למשחקים לסדרה".

אילת כזכור חזרה מפיגור 2:0 בסדרה ורוצה להפוך לקבוצה השניה בסך הכל בהיסטורית הליגה שחוזרת מ-2:0 לניצחון. למרות זאת קטש לא בונה על פיק ברכיים של היריבה: "לא הייתי בונה על זה שחיפה תהיה בלחץ ולא תתפקד. אין ספק שזה שנשארנו קרובים בשני המשחקים האחרונים ולא נתנו להם לברוח עזר לנו כדי לנצח בסיום".

הדפס