בלאט הרגיע: "NBA? אני במכבי ת"א, זה המקום שלי"

אחרי שאיבד את האליפות, מאמן הצהובים דאג להרגיע את מחול השמועות: "ההכנות לעונה הבאה בעיצומן והן שקטות". על וויצ'יץ' הוסיף: "נפגשנו, אנחנו חברים טובים"

רועי גלדסטון  19.06.13 - 21:09
תחילת כתבה

רהבה מאוד שמועות נפוצו לאחר ההפסד של מכבי ת"א מול מכבי חיפה בקרב על האליפות. גור שלף מצא את עצמו בחוץ, ניקולה וויצ'יץ' בפנים אבל עדיין נותרו המון סימני שאלה לגבי המשך דרכו של המאמן, דייויד בלאט. לבלאט חוזה במכבי אבל ברקע נשמעות הצעות מאירופה ומה-NBA. למרות זאת, הוא דאג לפזר את הערפל ולהרגיע את העניינים.

ארגון 'ליגה', המאגד את הספורטאים והמאמנים בישראל, קיים הפנינג מיוחד בכפר סבא. מדובר בארגון שמעודד עיסוק בספורט בכל רחבי הארץ. מאמן מכבי ת"א דייויד בלאט, מאמן הפועל אילת עודד קטש, שרן ייני ויואב זיו מקבוצת הכדורגל והאלופה מכבי ת"א, הכדורסלנית מירב דורי ועוד, לקחו חלק בהפנינג.

"ההפנינג והארגון עוסקית בהצבת הספורטאי במרכז", אמר דייויד בלאט לאתר ערוץ הספורט, "עזרה בחינוך, תמיכה, ייעוץ, ציוד והשתתפות בכל סוג של פעילות ספורט גם דרך איגודים וגם ספורט חובבני ואנחנו שמחים שיש לנו גוף שמאגד את הספורטאים".

בלאט התייחס גם לענייני היום, ולהכנות של מכבי ת"א לעונה הקרובה: "אנחנו כבר נכנסנו להילוך די גבוה בבניית הקבוצה לעונה הבאה. נפגשתי עם ניקולה, ואנחנו כמובן חברים ותיקים, הוא היה שחקן שלנו ושחקן שלי. הייתי אומר שההכנות בעיצומן, הן שקטות מטבע הדברים, נקווה שיישארו ככה".

לגביי השמועות על כך שאולי ימצא את עצמו ב-NBA אמר: "אני במכבי ת"א, איפה שאני רוצה להיות. כל דבר אחר שנאמר הוא מילוי דפים בעיתון, ומילוי שורות באינטרנט, לא מעבר לכך".

"מדובר במועדון ספורטאי ישראל", אמר מאמן אילת, עודד קטש, "המטרה היא להיות בית לספורטאים בישראל, וגם לאחד את כל הספורטאים. ליצור חוויה אמיתית של ספורטאים, לעזור בעלויות הכלכליות של צעירים ומשפחות שיש להן ילדים שעוסקים בספורט. זה יעזור גם לקשר בין ספורטאים מקצוענים לצעירים. אני מקווה שנראה את התוצאות בשנים הבאות".

הדפס