עד סוף העולם ובחזרה: כמה קילומטרים טס רוני ביומיים?

באנגליה מלגלגים על החלוץ הנודד, שנאלץ לחזור לביתו. מחר, ישיר כאן: יונייטד פותחת עונה נגד סינגה אולסטארס

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.13 - 17:32
רוני. לפחות הוא קיבל שירות טוב בטיסה? (gettyimages)
רוני. לפחות הוא קיבל שירות טוב בטיסה? (gettyimages)
תחילת כתבהמנ'צסטר יונייטד תפתח מחר (שבת ב-16:00, שידור ישיר באתר) את ההכנות לעונת 2013/14. השדים אדומים יקיימו את המשחק הראשון ב"סיבוב ההופעות" במזרח הרחוק כאשר ייפגשו את סינגה אולסטארס בבנגקוק. עבור דייויד מויס תהיה זו טבילת האש כמחליפו של סר אלכס פרגוסון, אבל מי שדווקא לא יהיה על הדשא הוא וויין רוני.

החלוץ, שיצא עם אלופת אנגליה לתאילנד, חזר כעבור 16 שעות בלבד לאחר שסבל מכאבים. הבדיקות גילו כי הוא עלול להיעדר גם מפתיחת העונה בשל העובדה שמתח את שריר הירך האחורי, אלא שבתקשורת האנגלית ממהרים דווקא ללגלג על מסעותיו של הכוכב.

על פי סוג של חישוב שערך הצהובון ה'סאן', רוני הקיף את העולם בטיסה בתוך 38 שעות. שימו לב למספרים: הוא המריא יחד עם יתר הקבוצה לתאילנד בטיסה שנמשכה 11 שעות. לאחר מכן הוא ערך אימון אחד, ארז מזוודות ושב למנצ'סטר. בסך הכל, הוא גמע מרחק כולל של 19,200 קילומטרים ב-22 שעות במטוס.

"לא חשבתי שאני אצטרך לחזור כי הרגשתי טוב באימון, אבל אז ראיתי שלא אוכל להמשיך", כתב רוני בדף הפייסבוק שלו, והרגיע בכל הקשור גם למצבו הרפואי: "נכון שעצם העובדה שחזרתי למנצ'סטר מדאיגה, אך לפי האינדיקציות הראשוניות הדברים יסתדרו מוקדם מהצפוי".

גם מויס, שכאמור ינהל משחק לראשונה תחת הכיוני המחייב 'מאמן מנ'צסטר יונייטד', דיבר על הכוכב שלו. "לא רצינו לסכן את רוני, אין טעם בשלב הזה", סיפר האיש שהגיע מאברטון. "בוודאי שזה מאכזב - עבורנו וגם עבור האוהדים - אבל לא רצינו לקחת שום סיכון".

הדפס