הפועל ערכה אימון בבולגריה גילי ורמוט לא בסגל לברואה

האדומים מוכנים למשחק מוקדמות הליגה האירופית (חמישי, שידור ישיר באתר), אבל כצפוי, ייאלצו להסתדר ללא הקשר: "הוא התאמן, אבל הרצון הוא לחזק את השריר ולמנוע פציעות עתידיות"

טליה סלנט
טליה סלנט  15.07.13 - 21:09
ברוכים הבאים לבולגריה (הפועל ת"א, האתר הרשמי)
ברוכים הבאים לבולגריה (הפועל ת"א, האתר הרשמי)
תחילת כתבה

 ביום חמישי הקרוב הפועל תל אביב תפתח רשמית את עונת 2013/14, כאשר תתארח בבולגריה אצל ברואה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. האדומים, שייאלצו להתמודד עם לא מעט ציפיות בעונה הקרובה לאור המהפכה שעברו בקיץ, הגיעו לעיר סטארה זגורה שם ייערך המשחק מול ברואה. 

חמישי ב-19:30, שידור ישיר כאן באתר: ברואה מול הפועל ת"א

שחקניו של רן בן שמעון כבר הספיקו לערוך אימון ראשון בעיר, כאשר מי שלא ישחק בוודאות הוא גילי ורמוט, כך אישרו היום (שני) במועדון. בהפועל מיהרו להרגיע את האוהדים ומסרו בהודעה: "גילי ורמוט ערך אימון מלא ואינו סובל מכאבים או פציעה. השחקן כידוע לא יהיה בסגל, זאת בשל הרצון להחזיר לשרירו המנותח את הגמישות שתמנע ממנו פציעות עתידיות". ורמוט אמור להיבדק לאחר המשחק אצל פרופסור מרטנס.

מחר תקיים הפועל תל אביב שני אימונים, כאשר האימון המסכם לקראת המפגש מול ברואה ייערך ביום רביעי. עוד לפני האימון האחרון תתקיים מסיבת עיתונאים בהשתתפות רן בן שמעון. מספר שחקנים ובינהם רועי גורדנה, שי אבוטבול, ישראל זגורי ועומר פדידה שמורים הערב ומחר על צום ט' באב.

עבור בן שמעון מדובר במבחן ראשון, שכן בשנים האחרונות הפועל הפכה לחברה קבועה בשלב הבתים של הליגה האירופית, אליו העפילה ברציפות בשנתיים האחרונות. למרות שלמאמן החדש לא היה הרבה זמן לחבר את השחקנים הרבים שהגיעו, גם הוא בוודאי יודע כי הדחה במוקדמות תהווה כשלון.

הדפס