עמיאל צפוי לשמש כעוזרו של גרינברג בי-ם

רכז העבר, ששימש כעוזרו של קטש בעונת האליפות של גלבוע/גליל, הוא המועמד המוביל לתפקיד העוזר במלחה

רועי גלדסטון  03.08.13 - 20:39
גרינברג, העוזר בדרך
גרינברג, העוזר בדרך
תחילת כתבההפועל ירושלים עומדת לסגור את הכוורת המקצועית לקראת העונה הקרובה. אחרי שהחתימה את בראד גרינברג לשלוש שנים, הקבוצה מהבירה קרובה למנות גם עוזר מאמן. האיש שצפוי לקבל את התפקיד הוא אורן עמיאל, שכבר נפגש עם המאמן עצמו ועם גורמים בהנהלת המועדון.

עמיאל, כזכור, שימש כעוזרו של עודד קטש בעונת האליפות ההיסטורית של הפועל גלבוע/גליל, והמשיך עימו לאחר מכן למכבי תל אביב, שם השניים הצליחו הרבה פחות. כעת, כאמור, רכז העבר צפוי לנחות באולם מלחה, שם מקווים האדומים לעונה חיובית הרבה יותר מהאחרונות.

זרים חדשים לקראת העונה ההולכת וקרבה הפועל ירושלים עדיין לא צירפה, אבל ישראלים חדשים יש גם יש. יותם הלפרין, יניב גרין וחנן קולמן הצטרפו ואילו אלישי כדיר האריך את חוזהו בשנתיים נוספות. לגבי הזרים, המאמן בראד גרינברג צפוי להחליף את כל אלו ששיחקו במלחה בעונה האחרונה, מלבד ג'וש דאנקן.

"אני שמח ונרגש לחתום ל-3 עונות בהפועל ירושלים", אמר הלפרין אחרי החתימה בבירה. "זו דרך חדשה בשבילי במועדון גדול, ואני מוכן ומחכה לאתגר. המטרה היא לבנות שלב אחרי שלב קבוצה מלהיבה ומנצחת, שבשנים הבאות תהיה משמעותית ויציבה בליגה ובאירופה. אני מאחל לכולנו - למועדון לשחקנים וכמובן לאוהדים - שנלך לשנים נפלאות יחד".

הדפס