ליגיונרים: הפסד למונס, תיקו דרמטי לבוורן

ארבייטמן ושפונגין נכנעו ללוקרן, גרשון סיים ב-1:1 עם שרלרואה. שווייץ: נקודה ראשונה ללוזאן ואוהד קדוסי

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.13 - 23:09
הפסיד עם מונס. שפונגין
הפסיד עם מונס. שפונגין
תחילת כתבהליגת העל הישראלית תצא לדרך רק בעוד שלושה שבועות, אבל באירופה הכדורגלנים הישראלים כבר נכנסים לקצב. הערב (שבת) נערך המחזור השני בליגת הבלגית, כאשר בשווייץ יצא לדרך מחזור מספר 4. בנוסף, הנציגים שלנו בצרפת ערכו הכנה רגע לפני שעונת 2013/14 מתחילה.

נתחיל עם הישראלים בבלגיה. שלומי ארבייטמן ויובל שפונגין פתחו בהרכבה של מונס (החלוץ הוחלף בדקה ה-74, מגן הנבחרת השלים 90 דקות), אבל לא הצליחו למנוע את ההפסד 2:1 ללוקרן. אחרי שני מחזורים, למונס נקודה אחת בלבד.

לרמי גרשון ובוורן הלך קצת יותר טוב. המגן/בלם פתח בהרכב, השלים 90 דקות והיה שותף ל-1:1 דרמטי ביותר עם שרלרואה. שער של דאבור וסלינוביץ' שתי דקות בתוך תוספת הזמן סידר לקבוצה של גרשון תיקו שני ברציפות. חנן ממן, אגב, לא היה בסגל של בוורן.

בליגה הבכירה בשווייץ, אוהד קדוסי ולוזאן השיגו נקודת בכורה העונה, כאשר סיימו ב-0:0 עם סגנית האלופה גראסהופרס. החלוץ הישראלי עלה כמחליף בדקה ה-55.

בצרפת, מאור מליקסון השלים 90 דקות במדי ולנסיין, שסיימה את משחק ההכנה מול ריימס (אלירן עטר לא היה בסגל) ב-0:0. עדן בן בסט פתח בהרכבה של טולוז, שסיימה ב-0:0 עם אז'קסיו.

הדפס