וילאש בואש: "אין שיחות עם ריאל. בייל לא עומד למכירה"

מאמן טוטנהאם עצבני על כל השמועות סביב מעברו של הקשר הוולשי לספרד: "אני מעריך את אנצ'לוטי, אבל הוא טעה. חייבים לתת לנו קצת יותר כבוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.13 - 15:50
וילאש בואש. "בייל בחור נחמד" (gettyimages)
וילאש בואש. "בייל בחור נחמד" (gettyimages)
תחילת כתבה

סאגת המעבר של גארת' בייל לריאל ממשיכה להכות גלים בשוק ההעברות האירופי. אחרי שעל פי הדיווחים, הבלאנקוס הציעו סכום חסר תקדים ומופרע שעומד על 120 מיליון יורו עבור הקשר הוולשי, כעת, מאמן טוטנהאם, אנדרה וילאש בואש נכנס למערכה.

המאמן מאז ומעולם הביע את רוצונו שבייל יישאר בשורות התרנגולים, אך כעת הוא כבר עבר למצב תקיפה. "אני מאוד מעריך את קרלו אנצ'לוטי", פתח המאמן את דבריו לאחר שקבוצתו הובסה 5:2 מול מונאקו במשחק אימון, "הוא הפך את העניין בבייל לציבורי והוא טעה".

"אנחנו עדים כבר תקופה ארוכה לדיבורים סביב בייל ובדרך כלל עושים את כל הדברים האלה דרך ההתאחדות לכדורגל", אמר הפורטוגלי, "אנחנו מצפים שהקבוצות ינהגו בכבוד. כל השמועות על מעברו של בייל לריאל מדריד אינן נכונות. הסיבה היחידה שבגינה דיברנו עם ריאל היתה כדי להגיד לקבוצה שבייל אינו עומד למכירה. זה הכל".

"בין המועדונים יש הרבה כבוד", הוסיף וילאש בואש, "בעיקר בגלל מעברו של לוקה מודריץ' בעונה שעברה. אני מאוד אוהב את בייל, הוא בחור נחמד ואנחנו בונים קבוצה טובה לעונה הקרובה כשבייל עתיד לקחת בה חלק חשוב. בכל מקרה, כולנו יודעים שבכדורגל הכל אפשרי". כאמור, זו לא הפעם הראשונה בה וילאש בואש טוען שבייל נשאר, אבל בסופו של דבר, לא הוא זה שמחליט.

הדפס