"הסיכויים הם 40:60 לטובת הפועל ת''א. נתכונן לפנדלים''

מאמן פאנדורי אופטימי לפני הגומלין מחר ביפו: "למרות הפציעות, נגיע מוכנים". סגל חסר מאוד לרומנים

טליה סלנט
טליה סלנט  07.08.13 - 20:13
תחילת כתבה

עבור הפועל תל אביב, עליה לשלב הפלייאוף בליגה האירופית היא בגדר חובה, אבל צריך לזכור שיש גם קבוצה מנגד וגם לה יש לא מעט מטרות. פאנדורי מגיעה לישראל אחרי 1:1 ברומניה כשהיא יודעת שעליה לכבוש שער חוץ כדי לעלות.

"האחוזים לדעתי הם 60:40, כפי שאמרתי לפני המשחק הראשון", אמר כריסטי פוסטאי, "במשחק הקודם, הפועל נראתה טוב יותר ויצרה לעצמה יותר מצבים ואפשרויות והגדילה בכך את סיכוייה לעבור אותנו, בעיקר בזכות התוצאה".

"אם ננתח את המשחק הזה, היו דקות שהיינו טובים יותר בשדה והיינו גם טובים ומסוכנים במצבים נייחים", המשיך המאמן, "מחר זה יהיה משחק שונה בתכליתו, נהיה חייבים להבקיע אם אנחנו רוצים לעלות שלב. זה לא משנה אם נתקוף בתחילת המשחק, חשובה התוצאה. זה נכון שיותר חיוני עבורנו שנבקיע כבר בהתחלה, אבל השאלה היא האם זה יספיק לנו להמשך המשחק".

חשוב לציין שפאנדורי סובלת מעייפות רבה לאחר שנאלצה לשחק משחקים רבים בזמן קצר ולטוס למרחקים ארוכים. המאמן יחסר בוודאות שלושה שחקנים בסגל: הקשר, ניקנדרו בריבלד, החלוץ, ולנטין למאנרו, והבלם, אריקו דה סילבה, ששיחקו מול האדומים בקלוז'. בנוסף, גם חריסטו נמצא בספק. כתוצאה מכך, ירשמו 17 שחקנים בטופס של פאנדורי.

"זו בעיה כי גם את המשחק הראשון שיחקנו מחוץ למגרש הביתי שלנו", סיכם המאמן, "נוסף על כך אכן יש לנו בעיות בסגל בגלל שהתכנית המשחקים שלנו עמוסה לחלוטין. למרות זאת, אנחנו מוכנים להארכה או לפנדלים והכל אפשרי מבחינתנו. אני רק חושש גם מפציעות נוספות מאחר ויש לפנינו לאחר מכן עוד מסע למשחק בצפון המדינה שלנו, כך שהמצב בהחלט לא קל עבורנו בימים אלו".

הדפס