ארבייטמן החטיא פנדל גורלי, מונס נכנעה 2:1 לשרלרואה

90 דקות לחלוץ, 88 לשפונגין. גרשון ובוורן סיימו ב-0:0 מול מכלן. 66 דקות לאלמוג כהן בהפסד אינגולשטאדט

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.13 - 23:11
ארבייטמן. לא ירצה לזכור את היום הזה (האתר הרשמי של מונס)
ארבייטמן. לא ירצה לזכור את היום הזה (האתר הרשמי של מונס)
תחילת כתבהליגת העל צפויה להיפתח רק בעוד כשבועיים אבל בינתיים הליגיונרים הישראלים ברחבי אירופה כבר התחילו את הדבר האמיתי. אלמוג כהן היה הראשון לעלות על הדשא, במדי אינגולשטאדט, וגם בבלגיה הייתה לנו נציגות ענפה עם שלומי ארבייטמן, יובל שפונגין ורמי גרשון.

אחרי הניצחון המשכנע בגביע הגרמני, אלמוג כהן מגלה שהחיים עם אינגולשטאדט בליגה השניה בגרמניה לא ממש קלילים. הקשר הישראלי פתח היום פעם נוספת בהרכב, אך ערך הופעת הבכורה שלו בליגה - זה הסתיים עם הפסד ביתי 2:0 לקרלסרוהה.

כהן כאמור פתח ב-11 של המאמן מרקו קורץ, אך היה החילוף השלישי והאחרון שלו בדקה ה-66. עוד קודם לכן הקשר הישראלי ראה את יוליאן מיטנסקי מעלה את האורחים ליתרון (59), כאשר 6 דקות לאחר מכן סלצ'וק אליבז הכפיל. אינגולשטאדט קיימה עד כה 3 משחקים העונה בליגה , אך היא עדיין עם 0 נקודות ומדורגת מתחת לקו האדום. 2 הקבוצות שיסיימו את העונה אחרונות יירדו לליגה השלישית.

שלומי ארבייטמן אמנם פתח את העונה בצורה חיובית, אבל הוא לא ירצה לזכור את היום הזה. החלוץ פתח בהרכב מונס לצד יובל שפונגין בבית מול שרלרואה, וקבוצתם גם עלתה ל-0:1. אלא שהאורחים ביצעו מהפך במחצית השנייה. לחלוץ הייתה הזדמנות פז לכפות שוויון כאשר מונס קיבלה פנדל בדקה ה-75, אבל הוא נעצר אצל פרפה מנדנדה, אחיו של סטיב מנדנדה ממארסיי, וזה נגמר ב-1:2 לשרלרואה. ארבייטמן שיחק את מלוא 90 הדקות בעוד שפונגין הוחלף בדקה ה-88.

במשחק נוסף בבלגיה, רמי גרשון השלים 90 דקות במדי ואסלנד בוורן, שנפרדה ב-0:0 ממכלן. לירוי צעירי לא היה בסגל של מכלן.

הדפס