רובן: לא פוחד מהתחרות עם גצה, אנחנו נסתדר מצויין יחד

הרכש מדורטמונד נכנס לרוטציה של באיירן, אבל ההולנדי בטוח במעמדו: "נמצא את השילובים הנכונים בין כולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.13 - 18:08
רובן, מקבל בזרועות פתוחות את החבר החדש (gettyimages)
רובן, מקבל בזרועות פתוחות את החבר החדש (gettyimages)
תחילת כתבהעוד ביום שבו פורסמה ההעברה של מריו גצה לבאיירן מינכן, השאלה האינסטינקטיבית שקפצה לראש היא "איך זה ישפיע על אריאן רובן?". ההולנדי בדיוק פרח תחת יופ היינקס, סיפק את אחת מעונותיו הטובות בקריירה וגם ניער מעצמו סופית את תווית הלוזר עם שער בגמר ליגת האלופות. כעת, הוא גם מתפנה לעסוק בשילוב העתידי עם הסטאר החדש, שנמצא כידוע ממש על המשבצת שלו.

"ההגעה של גצה לא הטרידה אותי או גרמה לי לחשוש למעמדי", גילה כוכב נבחרת הולנד, "כשאתה במקצוע הזה אתה תמיד חייב להאמין בעצמך ולא לפחד מתחרות. בלי כל קשר לכך, אני מצפה מאוד לשתף פעולה עם מריו, אין לי ספק שנסתדר יחד".

כידוע, מאז המעבר מדורטמונד, גצה שותף רק במשחק האחרון - מפגש ההכנה מול גיורי ההונגרית. עם חזרתו לכושר, פפ גווארדיולה יצטרך לתמרן בינו לבין פרנק ריברי, רובן, תומאס מולר ושרדאן שאקירי בקישור הקדמי. "אני בטוח שנמצא את השילובים הנכונים", התייחס ההולנדי, וסיים עם עוד פרגון לחבר החדש שלו.

"בשנה שעברה הוא היה אחד השחקנים שהיה לנו הכי קשה מולם כקבוצה", ניתח רובן, "גצה יוסיף לנו עוד הרבה מימדים שהיו חסרים. אפשר היה לראות כמה הוא היה חסר לדורטמונד כשהיה פצוע". אגב, כבר בהופעת הבכורה שלו, מול גיורי, כבש גצה פעמיים אחרי שעלה מהספסל במהלך המחצית השניה.

הדפס