דור מלול סיכם בבית"ר י-ם וירוויח 100 אלף יורו לעונה

מגן בירסחוט הבלגית יצטרף לחניכיו של אלי כהן וצפוי לחתום מחר על חוזה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.08.13 - 21:40
מלול במדי בירסחוט הבלגית
מלול במדי בירסחוט הבלגית
תחילת כתבה

זה היה באוויר וכעת זה הפך לרשמי. המגן דור מלול, שהתאמן בתקופה האחרונה עם בית"ר ירושלים סיכם באמצעות סוכנו, גלעד קצב, במועדון לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת. הוא ירוויח 100 אלף יורו לעונה ומחר (שני) הוא צפוי לחתום על החוזה ולהצטרף באופן רשמי לחניכיו של אלי כהן בעיר הבירה.

מלול בן ה-24 שיחק בשנתיים האחרונות בבירסחוט הבלגית. בעונה הראשונה שלו באירופה הוא קיבל מקום של כבוד בהרכב, שותף ב-35 משחקים ואפילו כבש שער אחד. בעונתו השנייה במועדון הוא כבר מיעט לקבל דקות ושותף ב-8 משחקים בלבד במשך כל העונה. כעת, נראה שליגיונר נוסף חזר ארצה לאחר שכבר ראינו את איתי שכטר חוזר להפועל ת"א, מאור בוזגלו ואליניב ברדה שבים להפועל ב"ש, רועי בקל חוזר לאשדוד ורבים נוספים חוזרים מהחלום באירופה לישראל החמימה.

דור מלול גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א ובה פרח. כעת הוא שב ארצה ומצטרף לניסו קפילוטו, עומר אצילי, דוד רביבו, איציק כהן ולזרים, לנדרי מולמו ואוסה גאובדיה שחתמו כבר במועדון והחלו להתאמן בשורות הקבוצה מעיר הבירה.

את בית"ר ירושלים עזבו לא מעט שחקנים הקיץ ביניהם ערן לוי, אבי ריקן, עמית בן שושן, חיים מגרלשווילי, קובי מויאל ועוד רבים. אלי כהן נדרש לבנות מחדש קבוצה די טרייה ובקרוב הוא כבר יעמוד למבחן הרשמי הראשון. בשבת תארח בית"ר ירושלים את הפועל באר שבע באצטדיון רמת גן, אז תצטרך הקבוצה של אלי טביב להוכיח שכל הסערה האחרונה בקיץ לא היתה לחינם.

הדפס