רגע לפני פתיחת העונה: מרקיסיו ייעדר חודש

קשר יובנטוס מתח רצועה ברגלו ב-0:4 בסופר קאפ. לאציו נענשה בסגירת היציע הצפוני בגלל גילויי גזענות

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.13 - 18:57
קלאודיו מרקיסיו, יפספס את הפתיחה (gettyimages)
קלאודיו מרקיסיו, יפספס את הפתיחה (gettyimages)
תחילת כתבה

יובנטוס אמנם פתחה ברגל ימין את העונה עם 0:4 מרשים על לאציו בסופר קאפ, אבל לא כל הרגליים בסדר. קלאודיו מרקיסיו, שנפצע במהלך המשחק והוחלף, נשלח לבדיקות בהן התברר כי הוא סובל ממתיחה ברצועה וייעדר מהמגרשים 30-35 ימים.

מרקיסיו בן ה-27, שהיה על הכוונת של מנצ'סטר יונייטד, נחשב לשחקן הרכב קבוע אצל אנטוניו קונטה וייחסר מאוד במשחקי הליגה האיטלקית, שתיפתח בסוף השבוע הקרוב. בעוד שבטורינו הוא צפוי להיות מוחלף על ידי פול פוגבה, הקשר אמור להיעדר גם ממשחקיה של נבחרת איטליה מול בולגריה וצ'כיה במסגרת מוקדמות גביע העולם.

בינתיים, לאציו ספגה עונש בעקבות גילויי גזענות כלפי שחקני יובנטוס בסופר קאפ, שנערך באולימפיקו ברומא. השחקנים שחומי העור של הגברת הזקנה, פול פוגבה, קוואדוו אסאמואה ואנג'לו אוגבונה, ספגו עלבונות על רקע גזעני ובמנהלת הליגה האיטלקית החליטו להגיב בחומרה עם סגירת היציע הצפוני, שמאכלס בדרך כלל את האוהדים הקיצוניים יותר של העיטים.

"שמענו הכל, הם בורים", הגיב פוגבה הצעיר. "מה אני יכול לעשות, מדובר ב-30 אלף אוהדים. הם עושים את זה אפילו כשגם בקבוצה שלהם יש שחקנים שחורים. זה גם חוסר כבוד כלפי השחקנים שלהם. ממש לא נעים להגיע למשחק כדורגל ולשמוע כאלה דברים".

לאציו כבר נענשה במהלך העונה הקודמת ארבע פעמים על ידי אופ"א בשל גילויי גזענות. כזכור, גם רומא נענשה בסגירת מספר יציעים באולימפיקו לאחר שאוהדיה הטיחו עלבונות על רקע גזעני במריו באלוטלי, חלוץ מילאן ונבחרת איטליה.

הדפס