סימאונה: "הסופר קאפ יותר חשוב לבארסה"

אתלטיקו מדריד תפגוש בחצות את בארסה לחצי הראשון על התואר. מרטינו: "אחליט רגע לפני אם ניימאר יפתח"

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.08.13 - 13:13
תחילת כתבה

מחזור הפתיחה כבר מאחורינו, אז הגיע הזמן לחלק את התואר הראשון של העונה בספרד. מחזיקת הגביע אתלטיקו מדריד תארח הלילה (חצות) את האלופה ברצלונה למשחק הראשון ביניהן בסופר קאפ ויחס ההימורים נוטה בבירור לטובת ליאו מסי וחבריו.

"התואר הזה יותר חשוב לברצלונה מאשר לנו כי היא חייבת לזכות בו", ניסה מאמן אתלטיקו דייגו סימאונה להלחיץ את היריבה. "בארסה פייבוריטית כי זו הקבוצה הטובה בעולם, יש לה את השחקן הטוב בעולם והיא גם החתימה את זה שהולך להיות הכי טוב בעולם".

"ברצלונה גורמת לאוהבי המשחק ליהנות והיא תעלה מולנו עם כל כלי הנשק שברשותה", החמיא-עקץ סימאונה. "הם משחקים עכשיו עם יותר שחקנים בכנפיים, מנסים להפתיע אותך עם לחץ כמה שיותר גבוה ואנחנו נצטרך למצוא פתרונות".

ליאו מסי, שירד לספסל ב-0:7 על לבאנטה, צפוי לפתוח בהרכב של חרארדו "טאטה" מרטינו. ניימאר? עדיין לא ברור. "נדע מה קורה איתו רגע לפני המשחק", הסביר מרטינו. "אני יודע מי אמור לשחק אצלי ומטעמים מקצועיים אודיע רק ברגע האחרון".

המחזיקה הנוכחית של הסופר קאפ הספרדי היא ריאל מדריד, שגברה על ברצלונה בזכות שערי חוץ. בארסה זכתה בתואר יותר מכל קבוצה אחרת (10 פעמים), הבלאנקוס עשו זאת 9 פעמים ואתלטיקו מדריד זכתה רק פעם אחת והפסידה שלוש פעמים. הניצחון היחיד של הקולצ'ונרוס הגיע ב-1985 מול אותה ברצלונה עם ניצחון 1:3 והפסד 1:0. אגב, מלך שערי כל הזמנים במפעל הוא ליאו מסי עם 10 כיבושים, לפני ראול (7).

הדפס