ספרד בטירוף: מסי וניימאר צפוים לפתוח לראשונה ביחד

הערב: בארסה נגד אתלטיקו בסופר קאפ אחרי 1:1 במשחק הראשון. סימאונה הפתיע: ''רוצה שהם יפתחו". טאטה: "ניימאר צריך לעשות ב-30 דקות מה שאחרים עושים ב-90"

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.13 - 21:10
תחילת כתבה

ברצלונה תנסה הערב (רביעי) להשיג את התואר הראשון של העונה כשתפגוש את אתלטיקו מדריד בסופר קאפ הספרדי. המשחק הראשון נגמר ב-1:1, מה שהופך את המפגש הערב לפתוח לחלוטין. בקטלוניה כבר מתרגשים לנוכח העובדה שלראשונה ניימאר ומסי צפוים לפתוח ביחד בהרכב.

למעשה, שני הכוכבים הגדולים שיחקו רק 7 דקות ביחד במשחקים רשמיים. הארגנטינאי לא שותף במשחק האחרון נגד מלאגה ואילו הברזילאי נכנס כמחליף ב-3 המשחקים הקודמים. על פי ההרכב המסתמן, השניים יחברו לאלכסיס סאנצ'ס בהתקפה כאשר אינייסטה, צ'אבי ובוסקטס יפתחו מאחוריהם.

"גם אני רוצה לראות את מסי וניימאר ביחד אבל אני צריך גם לדאוג להם ובעיקר לניימאר שהוא עדיין בחור צעיר", אמר טאטה מרטינו, "אני רוצה לראות אותו בברצלונה ב-10 השנים הבאות. אני מבין את הרצון של השחקנים לשחק כמה שיותר, זה טבעי אבל צריך להתקדם בהדרגה. צריך להיות סבלניים ובצורה אולי לא הוגנת, ניימאר צריך לעשות ב-30 דקות מה שאחרים מבצעים ב-90 דקות".

"לא קל לעשות את מה שהוא עושה, הוא משתפר בכל יום ונכנס לקצב", המשיך המאמן והתייחס למטרה הערב, "ברצלונה נבנתה כדי לזכות בתארים והיא מועמדת לזכות בכל תואר אפשרי. אנחנו צריכים לשחק בצורה הרגילה שלנו אבל מחכה לנו יריבה לא פשוטה שיש לה הזדמנות לזכות בדיוק כמונו".

גם מאמן היריבה, דייגו סימאונה, התייחס לסיפור מסי-ניימאר ודווקא הפתיע. "אני רוצה שהם ישחקו ביחד, זה יהיה טוב עבור הצופים, אני בטוח שברצלונה תציג את ההרכב הכי טוב שיש לה", אמר הארגנטינאי. "ברצלונה קבוצה טובה מאיתנו, היא תגיע להרבה הזדמנויות ותשלוט בכדור אבל אנחנו נעשה הכל כדי לנצח את המשחק הזה".

הדפס