21:00, מכבי נגד בני יהודה. יואב זיו לא בסגל

שעה וחצי לפני המשחק: המגן התבשר כי הוא מחוץ ל-18. אין שינויים בהרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.09.13 - 19:45
שוב מחוץ לתמונה. יואב זיו (אלן שיבר)
שוב מחוץ לתמונה. יואב זיו (אלן שיבר)
תחילת כתבהמושיקו לוגסי שוב מחוץ לסגל של מכבי ת"א. פאולו סוזה החליט להוציא את הקשר מהסגל לקראת המשחק הערב (ראשון, 21:00) מול בני יהודה. הקשר שכבש את שער העונה בשנה שעברה נגד הכתומים קיבל את הבשורה בהפתעה מוחלטת. גם יואב זיו לא בסגל, לאחר שסוזה בישר לו על כך שעה וחצי בלבד לפני שריקת הפתיחה.

מדובר במשחק הליגה השני שבו לוגסי לא בסגל אחרי שגם מול הפועל עכו, הוא ישב ביציע. בסביבתו של השחקן מסבירים כי לוגסי מסיים את חוזהו בסוף השנה ולכן הוא לא בתוכניות. מצד שני הדגישו מקורביו כי אם יוצע לו חוזה חדש הוא יחתום בתמורה להשאלה כדי לקבל דקות משחק בקבוצות אחרות. "איך יכול להיות שנגד גיורי לוגסי שיחק לפני איינבינדר ופתאום הוא לפניו בסגל", אמר אחד מהשחקנים. גם הבלם הצעיר, ריף פרץ, ועמרי אלטמן שסיים טירונות השבוע לא יהיו בסגל.

באשר ליואב זיו, סוזה זימן מוקדם יותר 19 שחקנים לבית המלון לקראת המשחק ומי שנחתך הוא דווקא זיו, שהיה מועמד להגיע לנבחרת של גוטמן למשחקים מול אזרבייג'אן ורוסיה. עמרי בן הרוש, גאל מרגוליס ומונאס דאבור יכללו בסגל.
 
סוזה ערך לשחקנים אסיפת וידיאו ארוכה כהרגלו, והתעכב על קו ההגנה של הכתומים והבעיטות החופשיות. "סוזה יודע כל פרט על כל שחקן וזה משהו שראוי לההערכה", אמרו במכבי. ההרכב שפתח בניצחון על עכו, יקבל גם הפעם את הקרדיט.
 
הרכב: חואן פאבלו, שרן יני, קרלוס גארסיה, איתן טיבי, מאנה; גל אלברמן, מהראן ראדי, ערן זהבי, טל בן חיים; ברק יצחקי, ראדה פריצה.

הדפס