מהפכה בחיפה: ורד ואנדלובו בהרכב, קטן בספסל

אריק בנאדו החליט לתת מנוחה לחמישה שחקני הרכב. גם גבאי, שיימן ופיליאבסקי ב-11 אצל מ.ס אשדוד ב-20:00. ומי לא נח? בוקולי יפתח

תומר לוי
תומר לוי  01.09.13 - 12:00
תחילת כתבה

מכבי חיפה תגיע הערב (ראשון) לאשדוד כשאותות העייפות מכמות המשחקים הגדולה בפתיחת העונה ניכרים על חלק מהשחקנים. שביעות הרצון מההעפלה במגרש הבלתי אפשרי של אסטרה כבר חלפה, והראש של הירוקים כבר עמוק בליגת העל.

בעונה שעברה מכבי חיפה ניצחה 1:4 באשדוד, עם אריק בנאדו על הקווים. חן עזרא, איל משומר, אלון תורג'מן ואייל גולסה כבשו אז. שנה לפני כן, במחזור הרביעי, הפסידו הירוקים לאשדוד בקרית אליעזר משער של דוד רביבו. ההפסד האחרון של חיפה באשדוד היה לפני שנתיים, 1:0 במחזור השלישי, גם הוא משער של דוד רביבו.

אריק בנאדו יעלה הערב עם לא מעט רגליים טריות, כחלק מהחשיבה שלו על רוטציה בסגל במהלך העונה. אלעד גבאי ושמואל שיימן יפתחו בהגנה על חשבון אייל משומר וטאלב טוואטחה, שסוחבים פציעה דומה של קרע קטן בשריר הארבע ראשי. אבל כאן לא מסתיימים השינויים. עידן ורד יפתח במקומו של יניב קטן, כאשר אנדריי פיליאבסקי יחליף את אדין צוצאליץ'. דינו אנדלובו בהרכב במקום אלון תורג'מן.

"יש לנו פתיחת עונה נהדרת ואנחנו רוצים להגיע לפגרה עם 6 נקודות", אמר שחקן בקבוצה לאתר ערוץ הספורט, "נכון שיש עייפות אבל האנרגיות מעולות. כיף להיות ביחד בחבורה הזו, ניתן את הכל היום לקהל ולקבוצה".

הרכב: בויאן שראנוב; שמואל שיימן, אנדריי פיליאבסקי, דקל קינן, אלעד גבאי; גוסטבו בוקולי, עידן ורד, רובן ראיוס, חן עזרא; דינו אנדלובו, שמעון אבוחצירה.

יגיע חלוץ נוסף?

בכפר גלים עדיין מנסים לצרף חלוץ כשהשעון פועל נגדם, עם פחות מ-48 שעות לסיום מועד ההרשמה של הסגלים לליגה האירופית. נכון לרגע זה אין שום שחקן שקרוב למו"מ קונקרטי, ובטח שלא לסיכום בקבוצה. קרוב ל-1,000 אוהדי מכבי חיפה יהיו היום באשדוד, כאשר שחלקם יגיעו ישר משדה התעופה לאחר שינחתו מרומניה, לשם ליוו את הקבוצה למשחק מול אסטרה.

בחיפה שללו לחלוטין את האפשרות שאיתי שכטר יחתום. גורם בהנהלה אמר לאתר ערוץ הספורט: "ההחלטה הכי נכונה הקיץ בקבוצה היתה לא להתפתתות לרכישת שכטר".

הדפס