רכש מסקרן: גריפין במו"מ מתקדם עם אילת

פרסום ראשון: אקס גלבוע/גליל על סף חתימה אצל הדרומיים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  25.01.18 - 07:41
תחילת כתבה

חודש ינואר הוא בדרך חודש ההחתמות בכדורגל, אבל הפועל אילת עשויה לנצל אותו להחתמה מרשימה משלה: אריק גריפין, אקס גליל/גלבוע, נמצא במשא ומתן מתקדם עם המועדון הדרומי בישראל, כך נודע לראשונה לערוץ הספורט.

כבר תקופה ארוכה שבאילת מחפשים זר איכותי שישלים את הסגל, שכן מדובר בזר השמיני והאחרון שיירשם לליגה, לכן הצוות המקצועי לא יכול היה לקחת "הימור", כדוגמת זאק ארווין שנבחן במשך מספר שבועות ושוחרר.

גריפין פתח את העונה בסולט לייק סיטי, קבוצת הבת של יוטה ג׳אז, אך לא קיבל את הזדמנות ב-NBA ושוחרר בחודש שעבר. את עונת 2016/17 הוא העביר כאמור בגליל, והעמיד ממוצעים יפים של 14.9 נקודות, 7.1 ריבאונדים ו-1.6 אסיסטים למשחק. לצד יכולת מקצועית טובה, הפורוורד זכור קצת פחות לטובה מהתקרית האלימה במשחק הכנה מול הפועל תל אביב, אז היה מעורב בקטטה אלימה עם דרל וויליאמס וגרם לשבר באפו.

אם יחתום, גריפין ישלים רביעיית זרים מרשימה של אילת, שכוללת את דרווין קיצ'ן, ג'ורדן לויד ודמיטריוס טרידוול. בשל העובדה שארבעה זרים כבר עזבו (באולס, טאקר, ג'יימס ורוסאריו), לדרוקר אין מרחב תמרון והוא לא יוכל לצרף זר נוסף בעונה הנוכחית. עם זאת, לא מן הנמנע כי שחקן ישראלי נוסף יינחת במהלך העונה.

הדפס