ויקי פרץ: אנו מתפללים לנס. הכל בידי שמיים

אבי כהן שנפגע בתאונת דרכים קשה עדיין מאושפז ב"איכילוב" במצב אנוש. גיסו לגל"צ: "הרופאים עשו כל מה שהם יכולים, זה בידיי שמיים. החיבוק מהמדינה הוא עצום. זה מחמם את הלב ונותן תקווה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  23.12.10 - 12:27
אין שיפור במצבו. אבי כהו (התמונה באדיבות וואלה!)
אין שיפור במצבו. אבי כהו (התמונה באדיבות וואלה!)
תחילת כתבה

בני משפחתו של אבי כהן ממשיכים לשהות לצד מיטתו בבית החולים איכילוב בתל אביב. גם הלילה, שלושה ימים לאחר תאונת הדרכים הקשה שעבר, לא חל שינוי במצבו של בלם העבר. מבית החולים נמסר הבוקר (חמישי) כי מצבו של כהן עדיין מוגדר כ"אנוש". כהן (54) עדיין מורדם ומונשם באופן מלאכותי.

ויקי פרץ, גיסו של אבי כהן, התראיין ל"עושים ספורט" בגלי צה''ל וסיפר על התחושות הקשות: "המצב עדיין אותו דבר, קשה מאוד. כולנו מקווים לנס שיתרחש. אנחנו צריכים נס גדול כדי שאבי יתעורר ויחזור להיות אותו אבי שאנחנו מכירים. הרופאים עשו כל מה שהם יכולים, זה בידיי שמיים. החיבוק שהמשפחה מקבלת מהמדינה הוא בלתי יתואר, זה עצום. זה מחמם את הלב ונותן תקווה. התקווה של המשפחה היא שבזכות התפילות של כולם הנס יגיע ואבי יתעורר".

אתמול, לאורך כל שעות היממה, המשיך זרם גדול של מבקרים להגיע למחלקה הנויכירורגית כדי לחזק את בני משפחתו של כהן. בין היתר הגיעו לביה"ח שייע גלזר, גילי לנדאו, אריה בז'רנו, גיל לב, מוטל'ה שפיגלר, מוטי איווניר, ויקי פרץ ופיני זהבי, סוכנו של כהן ומי שהיה אחראי על העברתו לליברפול.

"הבאתי אותו לשם כילד", סיפר זהבי, "נשארנו בקשר מאז, וכמובן גם עם המשפחה. קשה לראותו כך". בז'רנו, שוערה האגדי של הפועל ת"א, הוסיף: "אבי הבקיע גול מולי, זה היה הגול ששלח אותו לליברפול. לפני שבוע בדיוק שיחזרנו את השער הזה במגרש אימונים, ואני מקווה שנוכל לעשות את זה שוב כשהוא יתעורר. דיברתי עם תמיר בנו, ואני מקווה שהוא יהיה חזק בשביל אבא שלו".

הדפס