ויקי פרץ: אנו מתפללים לנס. הכל בידי שמיים

אבי כהן שנפגע בתאונת דרכים קשה עדיין מאושפז ב"איכילוב" במצב אנוש. גיסו לגל"צ: "הרופאים עשו כל מה שהם יכולים, זה בידיי שמיים. החיבוק מהמדינה הוא עצום. זה מחמם את הלב ונותן תקווה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  23.12.10 - 12:27
אין שיפור במצבו. אבי כהו (התמונה באדיבות וואלה!)
אין שיפור במצבו. אבי כהו (התמונה באדיבות וואלה!)
תחילת כתבה

בני משפחתו של אבי כהן ממשיכים לשהות לצד מיטתו בבית החולים איכילוב בתל אביב. גם הלילה, שלושה ימים לאחר תאונת הדרכים הקשה שעבר, לא חל שינוי במצבו של בלם העבר. מבית החולים נמסר הבוקר (חמישי) כי מצבו של כהן עדיין מוגדר כ"אנוש". כהן (54) עדיין מורדם ומונשם באופן מלאכותי.

ויקי פרץ, גיסו של אבי כהן, התראיין ל"עושים ספורט" בגלי צה''ל וסיפר על התחושות הקשות: "המצב עדיין אותו דבר, קשה מאוד. כולנו מקווים לנס שיתרחש. אנחנו צריכים נס גדול כדי שאבי יתעורר ויחזור להיות אותו אבי שאנחנו מכירים. הרופאים עשו כל מה שהם יכולים, זה בידיי שמיים. החיבוק שהמשפחה מקבלת מהמדינה הוא בלתי יתואר, זה עצום. זה מחמם את הלב ונותן תקווה. התקווה של המשפחה היא שבזכות התפילות של כולם הנס יגיע ואבי יתעורר".

אתמול, לאורך כל שעות היממה, המשיך זרם גדול של מבקרים להגיע למחלקה הנויכירורגית כדי לחזק את בני משפחתו של כהן. בין היתר הגיעו לביה"ח שייע גלזר, גילי לנדאו, אריה בז'רנו, גיל לב, מוטל'ה שפיגלר, מוטי איווניר, ויקי פרץ ופיני זהבי, סוכנו של כהן ומי שהיה אחראי על העברתו לליברפול.

"הבאתי אותו לשם כילד", סיפר זהבי, "נשארנו בקשר מאז, וכמובן גם עם המשפחה. קשה לראותו כך". בז'רנו, שוערה האגדי של הפועל ת"א, הוסיף: "אבי הבקיע גול מולי, זה היה הגול ששלח אותו לליברפול. לפני שבוע בדיוק שיחזרנו את השער הזה במגרש אימונים, ואני מקווה שנוכל לעשות את זה שוב כשהוא יתעורר. דיברתי עם תמיר בנו, ואני מקווה שהוא יהיה חזק בשביל אבא שלו".

הדפס

תגובות

הוסף תגובה 25 תגובות ב 22 דיונים
22.
רק אמונה תעזור

יוגב  25.12.10 18:32

בס"ד אני ממליץ לכולם לראות את מקרה אהרון קרוב שנפצע בעופרת יצוקה יום אחרי נישואיו ונפצע אנושות,לאחרונה נולדה לו בת והוא בריא וחזק. אביו הרב זאב קרוב מספר כך שמעתי,שכאשר הודיעו לו הקצינים על מצב בנו הם זירזו אותו שיגיע לבית החולים על מנת שיוכל לפחות להפרד ממנו,חשב לעצמו כי אינו יודע מה הרופאים מסוגלים לעשות אך בטח ובטח מה מסוגל הקב"ה לעשות ואין בליבו ספק שאם ק ירצה הבורא יחזור בנו ויעמוד על רגליו כמקודם.

הגב לתגובה זו
21.
אמונה אמונה אמונה... (לת)

יוגב  25.12.10 18:28

הגב לתגובה זו
20.
אין לנו על מי לסמוך אלא על אבא שבשמיים... (לת)

יוגב  25.12.10 18:27

הגב לתגובה זו
19.
רפואה שלמה לאבי כהן (לת)

משה גלעד בש  24.12.10 09:39

הגב לתגובה זו
18.
אבי כהן

יגאל  24.12.10 02:00

ימים שלמים בוכה ומחזיק אצבעות לאבי ומשפחתו!!!הרפואה אצלנו הכי טובה בעולם ומיטב הרופאים נותנים את המקסימום!  סליחה........יש לי בחילה מאותם רבנים מבחילים סוחרי קמעות ומכשפים בלירה  קורעי קלפים וזבלני מוח שמשגעים את המשפחה בשעתם הקשה.....פיכס.......הכל בידי הרפואה .

הגב לתגובה זו
17.
לכל האפסים שלא מאמינים בסיכויים שלו

שמעון ברוך  24.12.10 00:56

במקום להגיד שהוא כבר מת ושיגידו למשפחה שלו את האמת, קצת תאמינו ותחזקו כי תגובות כאלה לא עוזרות. תאמינו לי שהמשפחה קיבלה מהרופאים רק את האמת לגבי המצב שלו ושהיו מספיק אנשים שבאו למשפחה והראו לה שהם היו במצבים כמו שלו וגם יותר גרועים, אבל הגיעו בכוחות עצמם ועמדו על 2 רגליים בזמן שהם סיפרו את זה. קצת אמונה לא תהרוג אף אחד, ובטח שלא אותו

הגב לתגובה זו
16.
מאחל הרבה בריאות לכל נפגעי תאונות הדרכים (לת)

אייל  23.12.10 23:42

הגב לתגובה זו
15.
אלוהים הרחמן תן לאבי ליחיות

משה  23.12.10 23:42

אני מתפלל לאלוהים הרחמן,תן לו בריאות,רחם עליו,הוא איש טוב,בבקשה תעזור לו .

הגב לתגובה זו
14.
רפואה שלמה במהרה אמן

ניתאי אביטל   23.12.10 20:17

תגידו תהילים ותתפללו לרפואה מהירה אמן תגידו בבית ספר בעבודה בבתית כנסת בכל מקום שרק אפשר להתפלל אפילו כל יום פרק תהילים אחד בכל יום לרפואתו אני פירסמתי בבית ספר שלי  אז תתפללו לרפואת אברהם חיים כהן בן חווה (אבי כהן)

הגב לתגובה זו
13.
,,ממעמקים קראתי אליך,,

איציק  23.12.10 19:43

פרק תהילים לרפואתו של אבי כהן '' שיר למעלות אשא עיני אל-ההרים מאין יבא עזרי. ktov_bnim('1:')   ktov_kotrot('2:') עזרי מעם יהוה עשה שמים וארץ. ktov_bnim('2:')   ktov_kotrot('3:') אל-יתן למוט רגלך אל-ינום שמרך. ktov_bnim('3:')   ktov_kotrot('4:') הנה לא-ינום ולא יישן שומר ישראל. ktov_bnim('4:')   ktov_kotrot('5:') יהוה שמרך יהוה צלך על-יד ימינך. ktov_bnim('5:')   ktov_kotrot('6:') יומם השמש לא-יככה וירח בלילה. ktov_bnim('6:')   ktov_kotrot('7:') יהוה ישמרך מכל-רע ישמר את-נפשך. ktov_bnim('7:')   ktov_kotrot('8:') יהוה ישמר-צאתך ובואך מעתה ועד-עולם. ktov_bnim('8:')

הגב לתגובה זו