דיווח: זהבי יעבור לספורטינג עבור מיליון יורו

עפ"י הפרסום: קשר הפועל יירכש בסכום שמופיע בסעיף השחרור שלו. אניימה יהיה כשיר ליום שני וצפוי לפתוח, בצל מתקפת האוהדים עליו באימון. שחקן: "בני יהודה תעשה לנו שוב חיים קשים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.04.11 - 13:41
הדרך לפורטוגל סלולה? זהבי (ניר בוקסנבאום)
הדרך לפורטוגל סלולה? זהבי (ניר בוקסנבאום)

תחילת כתבה

האם ספורטינג ליסבון עשתה את הנדרש כדי להעביר לשורותיה את ערן זהבי? לטענת העיתון הפורטוגלי "רקורד", האריות מליסבון העלו את הצעתם למיליון יורו, הסכום הנקוב בסעיף השחרור של קשר הפועל, ובכך סללה את דרכו לאדומים מהבירה.

כזכור, ביום רביעי הגישה הצעה רשמית להפועל תל אביב, שעמדה על 750 אלף יורו. האלופה הישראלית החליטה לסרב בנימוס לסכום ולהעביר את הכדור בחזרה למגרש של הירוקים-לבנים. ספורטינג, שמעוניינת כבר תקופה ארוכה בזהבי, העלתה על פי הדיווחים את ההצעה ובכך סיכמה למעשה את ההעברה.

שיחת היום באימון הפועל תל אביב, 48 לפני המשחק מול בני יהודה, היתה המתקפה על וינסנט אניימה מצידם של מספר מאוהדיה הקבוצה אתמול (שישי) באימון. השוער, שנעלב מהדברים, קיבל היום חיזוקים מהצוות המקצועי ומחבריו לקבוצה. הניגרי ערך היום אימון מלא ובהפועל מעריכים כי הוא יפתח ביום שני מול הכתומים בבסיום המחזור הראשון של הפלייאוף העליון.

מי שהפתיע היום הוא הבלם הסלובקי מריו פצ'אלקה, שסבל לאחרונה מכאבים במפשעה, אבל הצליח להתאמן באופן מלא ויהיה בסגל. עדיין לא ברור אם יפתח בהרכב של אלי גוטמן. לרשות המאמן יהיה ביום שני סגל מלא, אחרי שגם דני בונדר ודדי בן דיין, שלא שיחקו בתקופה האחרונה בגלל פציעות, התאמנו כרגיל.

"רגע לפני משחק העונה אנחנו חייבים לבוא במומנטום, ובשביל זה צריך לנצח את בני יהודה", אמר אחקד משחקני הפועל, "הם עשו לנו חיים קשים במשחק הקודם וכך יהיה גם הפעם".