דקה אחר דקה
14.02.19 21:39

קבוצה מעורבת של גברים ונשים חברי תכנית "להבים" של אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה"ל קיימו היום (חמישי) אימון משותף עם חברי נבחרת ישראל בג'ודו בהובלת המאמן, אורן סמדג'ה ובהשתתפות הג׳ודאים הבכירים הנבחרת. מדובר בשיאו של יום בנושא הובלת שינוי במהלכו נפגשו הקצינים עם דמויות מרכזיות שהובילו שינויים בחברה הישראלית.

"לספורטאי מצטיין חייבת להיות ראייה מאוד רחבה, מודעות למה שאתה עושה היא חשובה מאוד", אמר סמדג'ה, "אנחנו מקיפים את הספורטאים, בדומה לצה"ל, בצוות מיומן שמטרתו לדאוג להם ולתת להם את כל כולו. אני חושב שקצין מצטיין זה אותו הדבר. בסופו של יום קורים תרחישים פחות רצויים כמו פציעות או הפסדים, אבל אני לעולם לא מוותר. המסר הכי חזק הוא לצאת מהקופסה, להוביל. לעשות את הדברים כמו כולם זה הכי קל והכי מקובל. הקשר עם הספורטאי, עם החייל או הפקוד שלכם מבוסס על קשר הדדי ואמון: המאמן צריך להאמין בספורטאי וכך גם מפקד בפקודיו. יש דמיון רב בין קצינים בצבא לבין ספורטאים".

(דובר צה"ל)
(דובר צה"ל)
14.02.19 11:44

בסטיאן שוויינשטייגר בברכת ולנטיינס לאנה איבנוביץ'. איזה זוג

14.02.19 11:39

ואם אנחנו כבר עוסקים במוזיקה, אז מסתבר שאליסון טוב לא רק בין הקורות אלא גם על גיטרה. שוער ליברפול ניגן את שיר האוהדים "אלה אלה אלה" יחד עם הבחור שכתב אותו. צפו

14.02.19 11:28

האריה על הפסנתר ופלאשבקים מהזכיות הקודמות, ככה מתכוננים לגמר גביע. צפו בסרטון מעורר ההשראה של הפועל ירושלים.

14.02.19 11:24

בוקר טוב לכל הגולשים, היום ברחבי העולם מציינים את חג האהבה, אבל אצלנו מדברים בעיקר על גמר גביע המדינה בכדורסל. האם אתם מוכנים לעוד יום עמוס?