דקה אחר דקה
10.04.19 16:03

חלוץ פ.ס.ז', צ'ופו מוטינג, שהיה אחראי לאחת ההחמצות המזעזעות אי פעם במשחק של פ.ס.ז' נגד שטרסבורג, שיחרר הודעת התנצלות באינסטגרם ובה אמר: "החיים הם עליות וירידות. אני לא יכול לשנות את מה שהיה, אבל אני בטוח שאנסה להסתפר. מצטער בפני כל מי שאיכזבתי, אבל טעויות הן אנושיות. מעציב אותי לראות את התגובות השליליות במיוחד של התקשורת ואת שטיפת המוח של האנשים. אני ממש אוהב את פ.ס.ז' והאוהדים שלה. מקווה שכל השונאים שלי מרגישים טוב עם עצמם עכשיו".

View this post on Instagram

🔵💯🔴La vie est faite de hauts et de bas ! Je ne peux pas changer ce qu’il s’est passé mais ce qui est certain c’est que j’essaierai de faire mieux ! Je tiens à m’excuser auprès de ceux que j’ai déçu, l’erreur est humaine et surtout dans le milieu du sport. C’est triste de voir à quel point les médias mettent beaucoup plus en avant le négatif. J’aime vraiment notre club @psg , et c’était vraiment super de marquer devant vous, nos supporters #collectifultrasparis .Malheureusement après ça, j’ai fait cette grosse erreur et on a tout oublié . Aux « haters » qui m’insultent : J’espère que vous vous sentez mieux maintenant et que vous avez trouvé la paix et le bonheur dans vos vies. 🙏🏾 Pour ceux qui me soutiennent toujours ou comprennent que des erreurs peuvent arriver ... Je tiens à vous remercier, big #respect ✊🏾❤️ Je continuerai à tout donner💪🏾🙏🏾 /// /// 🔵💯🔴Ups & downs , thats life ! I can’t change what happened but for sure i will try to do better ! I am sorry for those I disappointed but mistakes are #human, espescially in sports! Its sad to see how negative things are pushed ,especially by the medias and brainwashing people’s minds.I really like our club @psg and It was a wonderful feeling to score in front of you supporters #collectifultrasparis unfortunately after that i made the big mistake and all was forgotten! I hope that those #haters which are insulting me feel better now and find their #peace and #happiness in their own life! 🙏🏾 for those who are always supporting me or just understanding that mistakes can happen ... I wanna say thank u and big respect ✊🏾 ❤️. I will continue to give everything 💪🏾🙏🏾

A post shared by MR.Choupo-Moting (@mr.choupo) on

10.04.19 16:00

והנה תזכורת: צפו בהחמצה של צ'ופו מוטינג

10.04.19 15:30

מרקו רוזה, מאמנה של רד בול זלצבורג ומואנס דאבור, יעבור להדריך בעונה הבאה את בורוסיה מנשנגלדבך. המאמן האוסטרי המוערך יחליף בתפקיד את דיטר הקינג. שיהיה המון בהצלחה!

10.04.19 13:30

דווין סמית' סוגר עונה בצוות המקצועי של פיניקס והראה שהידית שלו עדיין חמה. צפו בתצוגת השלשות של שחקן העבר של מכבי ת"א

10.04.19 12:00

אתמול הוא חגג יפה. תגידו מזל טוב לכוכב ליברפול סדיו מאנה!

10.04.19 11:34

ססק פברגאס שיתף פעולה עם דני דרינקווטר בצ'לסי, אבל זה לא מנע ממנו לצחוק על פרשיית הנהיגה בשכרות בה היה מעורב. קשר מונאקו הגיב לדיווח של "סקיי": "דני שותה מה?"

10.04.19 09:00

בוקר טוב לכל הגולשים! הבחירות מאחורינו והיום הבחירה החשובה ביותר היא באיזה משחק לצפות באלופות. מה אתם תעשו? הצביעו בסקר>>>