רשמית: דני פרנקו סיים את דרכו בהפועל ת"א

המאמן נפרד אחרי שנתיים. בראד גרינברג מועמד להחליפו

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  03.06.19 - 20:13
תחילת כתבהזה היה צפוי, אבל כעת זה רשמי: דני פרנקו לא ימשיך בהפועל תל אביב. הערב (שני) פרסמה הקבוצה הודעה לפיה הקשר בין הצדדים ייפסק אחרי שנתיים. "אנו מודים לדני על תקופתו וההישגים אליהם הוביל את המועדון, ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו", כך נמסר מהמועדון.

פרנקו הגיע להפועל לפני שנתיים, ובעונה שעברה הצליח להוביל את הקבוצה לפיינל פור ראשון מאז הקמתו מחדש של המועדון. העונה, האדומים שוב הצליחו להגיע לפלייאוף, אך הודחו כבר בשלב רבע הגמר ע"י מכבי ת"א ב"סוויפ", 3:0 בסדרה.

המאמן שכבר זכה באליפות עם מכבי חיפה (2013) והפועל ירושלים (2015), ובגביע עם הפועל חולון (2009), יחפש לעצמו תחנה חדשה. במסגרת ההודעה, פרנקו אמר: "סיימנו מסע שבו עברנו את כל מנעד הרגשות האפשריים. היתה לי הזכות לעבוד פה. תודה לך, הפועל". 

יו"ר הקבוצה, רמי כהן, הגיב לפרידה: "דני יודע טוב מאוד מי זו הפועל תל אביב, אחרי שגדל בקבוצה כשחקן בנוער וגם בקבוצה הבוגרת. הוא הנחיל ערכים של מקצוענות בקבוצה, ויש לנו הערכה גדולה כלפיו. עם זאת, החלטנו להיפרד". בין המועמדים להחליפו נמצאים בראד גרינברג, שאימן את מכבי אשדוד בעונה שעברה, ואריאל בית הלחמי שאימן את גלבוע/גליל.

הדפס