תחפש רכז אחר: מכבי ת"א ויתרה על צירוף טיילר אניס

הצהובים מחשבים מסלול מחדש: בבדיקות הרפואיות שנערכו לגארד התגלה שהוא טרם החלים מהפציעה הקשה שעבר בקרסול לפני עשרה חודשים וישוב למגרשים רק באוקטובר

רועי כהן
רועי כהן  02.08.19 - 11:41
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תכננה להחתים את טיילר אניס, כפי שפרסמנו לראשונה בערוץ הספורט, אבל תמשיך לחפש אופציות אחרות לעמדת הרכז. הסיבה: בבדיקות הרפואיות המקיפות שהצהובים ערכו לגארד התברר כי מועד החזרה שלו למגרשים מוערך בכשישה שבועות עד חודשיים.

בקבוצה, שתפתח את אימוניה לעונה החדשה בעוד מספר שבועות, החליטו שהם לא רוצים לקחת סיכון ולכן מעדיפים לפנות לאופציות אחרות בשוק. יש לציין כי אניס עצמו החלים מהפציעה והשיקום הארוך שעבר במשך כ-10 חודשים היה מוצלח, בהתחשב בפציעה הקשה מאוד שעבר, אך כאמור הוא זקוק לזמן נוסף על מנת שיוכל לחזור למגרשים.

כידוע, הקנדי פתח את העונה שעברה בפנרבחצ'ה, אך שבר את הקרסול בצורה אכזרית כבר בחודש אוקטובר. אניס הספיק לשחק שלושה משחקים בהם קלע 6.3 נקודות ב-10.2 דקות למשחק, לפני שנפצע. עוד לפני כן, נבחר הרכז במקום ה-18 של דראפט 2014 על ידי פיניקס סאנס, שם לא הצליח להותיר חותם ושיחק בשמונה משחקים בלבד, לפני שירד לליגת הפיתוח.

מכבי תל אביב מחפשת לצרף חיזוק נוסף אחרי שכבר השלימה רשימת רכש מרשימה שכוללת את נייט וולטרס, אלייז'ה בראיינט, אות'לו האנטר וקווינסי אייסי שחתם ברביעי. אלה יצטרפו לטאריק בלאק, סקוטי ווילבקין ואנג'לו קלויארו שנשארו מהעונה החולפת וישלימו את מכסת הזרים.

הדפס