דרוקר החליט: תומפסון לא בסגל נגד ב"ש

חולון חוזרת הביתה אחרי 6 משחקים. פניני: "התגעגענו לקהל"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.11.19 - 19:58
תחילת כתבה

הפועל חולון חזרה לחייך באמצע השבוע עם הניצחון הגדול על שטרסבורג בליגת האלופות, ותקווה לנצח סוף סוף בליגה. מחר (שבת) ב-20:00 היא תארח את את הפועל באר שבע ותחזור לאולמה הביתי לאחר סדרה של שישה משחקי חוץ.

גם הפעם, חולוניה תרשום ארבעה זרים מתוך החמישה, כשראיין תומפסון יהיה הזר שלא יתלבש, גם לאור העובדה שלאחרונה הוא נמצא בכושר ירוד. טרוי קופיין יערוך הופעת בכורה בליגה.

״היינו מחוץ לבית ולהיכל, רחוק מהאוהדים שלנו", אמר שרון דרוקר על רצף משחקי החוץ של הסגולים. "מחר נצטרך לתת הרבה אנרגיה, פייט ועזרה הדדית כדי לשחק מול קבוצה אגרסיבית כמו באר שבע. מעבר להכנה המקצועית, אנחנו צריכים לעשות הכנה מנטלית, לאסוף את עצמנו ולהביא את עצמנו חזק למשחק".

עבור גיא פניני, שהיה נהדר בשטרסבורג עם 14 נקודות כולל שלשת קלאץ, זה יהיה משחק ראשון העונה באולם הביתי. ״תמיד כיף להיות פה באולם הזה, התגעגענו לקהל שלנו״, אמר הפורוורד. ״יותר מדי זמן היינו בחוץ. אני מקווה שעם האנרגיות והטירוף שיהיו פה כמו בכל משחק בית, נחזור לנצח גם בליגה. באר שבע קבוצה מאוד קשוחה ועקשנית עם שיטה ברורה שרצה שנה שנייה ביחד, נצטרך להיות מוכנים ולהתכונן לדברים המיוחדים שהם עושים. אני מאמין שנגיע מוכנים ונעשה את העבודה".

מנגד, באר שבע נעצרה במחזור הקודם אחרי שני ניצחונות בנקודה, כשהובסה 108:74 בארנה מול הפועל ירושלים. האתגר שהיא תפגוש מול חולון יהיה קשה במיוחד, לאחר שהפסידה לה שלוש פעמים בעונה שעברה.

הדפס