"בושה וחרפה!": ערן זהבי רתח על הבוז ליוסי בניון

חלוץ נבחרת ישראל גינה את התנהגות הקהל בסמי עופר במהלך משחק השלום מול אגדות ברזיל: "כמה עוד כדורגלנים יש לנו כמוהו? תתבגרו ותלמדו לכבד שחקן שהביא לנו כבוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.10.19 - 11:19
תחילת כתבה

"משחק השלום" הוא אירוע חגיגי ונדיר, אבל יש כאלה שהתעקשו להרוס, או לפחות לנסות. חלק מיושבי היציעים באצטדיון סמי עופר ביזו את המעמד בשריקות בוז צורמות ומבישות לעברו של יוסי בניון, ככל הנראה זכר לתקופתו כשחקנה של מכבי חיפה. בניון, כיום המנהל המקצועי בבית"ר ירושלים, ספג שריקות בוז בכל פעם שנגע בכדור - רגעים שהעיבו על המשחק ההיסטורי.

בהפסקת המשחק, בניון נשאל על שריקות הבוז והגיב בציניות: "זה בסדר, שיעודדו את הכוכבים הברזילאים, אלה שתרמו הרבה לכדורגל הישראלי. זה היה די צפוי מבחינתי, אני מכיר את התרבות שלנו ואת התרבות בכדורגל. זה בסדר, הדבר הכי חשוב זה שהילדים שלי יהנו מאבא שלהם, זה יותר חשוב מכל אוהד ששורק".

הבוקר בניון אף פירסם פוסט והודה על התמיכה: "בכל יום אני אומר תודה על כל אלה שזוכרים ורואים את הטוב. היה כיף להיות חלק מהאירוע לצד החברים והאגדות מברזיל".

צפו בתגובה של בניון>>

מי שלקח קשה מאוד את קריאות הבוז היה לא אחר מאשר ערן זהבי, שספג בעצמו עלבונות בעבר בסמי עופר במדי הנבחרת וכזכור אף זרק את סרט הקפטן. הכוכב הישראלי הגיב על הנושא באינסטגרם: "בושה וחרפה! כמה עוד כדורגלנים יש לנו כמו בניון? תתבגרו ותלמדו לכבד שחקן שהביא למדינה שלנו כל כך הרבה כבוד".
הדפס