לאוטארו מרטינס עשוי לפתוח במקום אגוארו

שינויים בארגנטינה לקראת פראגוואי. די מריה יירד לספסל?

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.19 - 15:10
תחילת כתבה

אחרי ההפסד וההופעה הרעה מול קולומביה (2:0) במשחק הפתיחה שלה בקופה אמריקה, בנבחרת ארגנטינה כבר מסתכלים קדימה ומנסים להרים את הראש. האלביסלסטה תנסה להשיג את נקודות הבכורה שלה מול פראגוואי (בין חמישי לשישי), על מנת שלא להסתבך בבית ב' של הקופה אמריקה.

בכלי התקשורת השונים בארגנטינה מדברים על כך שהמאמן ליונל סקאלוני חושב על שלושה שינויים בהרכב. סרחיו אגוארו עלול לאבד את מקומו בהרכב לטובת לאוטארו מרטינס בהתקפה. בנוסף לכך, רוב הסיכויים שאנחל די מריה, שהיה חלש להחריד והוחלף במחצית, יראה את המשחק מול פראגוואי מהספסל. אל פידאו עלול להאבד את מקומו לרודריגו דה פול, שהחליף אותו במשחק הפתיחה. עוד אופציות הם מרקוס אקוניה (אפשרות יותר הגנתית), מתיאס סוארס (אפשרות יותר התקפית) וריקרדו פריירה (שלא התאמן באופן רגיל וסיכוייו לפתוח לא גבוהים).

בהגנה מסתמן שרנסו סראביה, המגן הימני ששני השערים של קולומביה עברו דרך האגף שלו, יאבד את המקום בהרכב. מי שיכול להחליף אותו הוא מילטון קאסקו, מגינה הימני של ריבר פלייט שלא שיחק בנבחרת מאז 2015.

ארגנטינה כבר נחתה בבלו הוריזונטה, כאשר ליאו מסי, אגוארו וניקולאס אוטמנדי שוחחו עם יתר הסגל וניסו לעודד אותם אחרי ההפסד הקשה לקלומביאנים. מרבית שחקני הסגל של ארגנטינה פוגשים במעמד הזה בפעם הראשונה, כאשר רק תשעה שיחקו בטורנירים גדולים בעבר.

הדפס