דני עמוס לנתניה: "בוחן הצעות מאירופה"

השוער מחפש אתגר חדש, אך לא פוסל שיישאר. מנסים להגיע להסדר עם היקה, שככל הנראה ייחתך למרות חוזהו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.04.19 - 07:08
תחילת כתבה

שוער מכבי נתניה, דני עמוס, שהצטיין אתמול (ראשון) למרות התבוסה 4:1 למכבי ת"א, הודיע לאנשי הקבוצה כי הוא בוחן הצעות מאירופה, ולכן הוא ימתין עם החתימה על חוזה חדש. "אם לא הוא, היינו מפסידים אתמול בתוצאה יותר גבוהה", אמרו גורמים בקבוצה.

בנתניה מבינים את השוער, שרוצה לחוות קבוצה בליגה בכירה יותר, אבל מקווים כי יישאר בסופו של דבר מאחר וגם הוא לא פוסל הישארות, אם לא ימצא קבוצה איכותית. לעמוס אגב יש דרכון אירופאי, דבר שייקל עליו. בינתיים, במועדון אישרו שגולן אלקסלסי סיכם לשלוש שנים, ואמור לחתום היום על החוזה החדש באמצעות סוכנו אדם קידן, כפי שפורסם לראשונה אתמול כאן בערוץ הספורט.

היהלומים רשמו אתמול משחק רביעי ברצף ללא ניצחון בליגה. אבל במועדון לא מודאגים מההפסדים, אלא מהיכולת שאתמול לא הזכירה את זו הרגילה. מכבי ת"א בעטה 19 פעמים לשער, מתוכן 9 למסגרת. ואם זה לא מספיק, אז פאטוס בצ'יראי, שעד לפני שלושה שבועות היה השחקן הכי חם של נתניה, נמצא בירידה ביכולת מאז שחזר ממשחקי נבחרת מונטנגרו. "כשבצ'יראי, מוחמד וקניקובסקי לא טובים, אז כל החלק הקדמי שלנו לא עובד מספיק טוב", אמרו בקבוצה.

למרות ההפסד והיכולת, האוהדים שהגיעו אתמול למשחק עמדו דקות ארוכות והריעו לשחקנים. במחזור הקרוב תפגוש נתניה את מכבי חיפה ותחסר את דודי תירם וגבי קניקובסקי המוצהבים. אביב אברהם יחזור להרכב, וייעשה ניסיון גם להכשיר את טים הויבך. במידה והבלם הגרמני לא יוכל ליטול חלק, דולב אזולאי יפתח במרכז ההגנה לצידו של ברנקו ורגוץ'.

כמו כן, יחמיר היקה שוב אכזב. השחקן האלבני שנכנס כמחליף קיבל לא מעט הזדמנויות העונה, ולמרות שהוא חתום על חוזה לעונה נוספת, המטרה של הקבוצה היא לנסות ולהגיע איתו להסדר לפני עזיבה.

הדפס