פרסום ראשון: מימר התפטר מהפועל חיפה

כץ: "לא מקבל את ההתפטרות עדיין". סילבס קיבל פנייה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.04.19 - 23:04
תחילת כתבה

קרוב לוודאי שהפועל חיפה לא תרד ליגה, אבל הקבוצה הצפונית נמצאת בצניחה חופשית אחרי שהפסידה הערב (שבת) 2:0 להפועל רעננה בסמי עופר. הקבוצה מהצפון סופרת 11 משחקים רצופים ללא ניצחון והלחץ על שרון מימר הגיע לנקודת רתיחה בה המאמן הודיע על התפטרותו. יואב כץ, בעלי הקבוצה, יחליט תוך 24 שעות אם לקבל את ההתפטרות או לא.  

יואב כץ אמר לתכנית 'שער השבת' בנוגע להתפטרות: "עדיין לא נפרדנו, שרון מקצוען ונחשב למאמן איכותי בליגה, הוא טילפן אליי בחצות והודיע על התפטרותו. הודעתי לו על העבודה המסורה שלו לקבוצה מצד אחד, אבל מצד שני אמרתי לו שאני לא מקבל את ההתפטרות כרגע ואצטרך 24 שעות לישון על זה. אנחנו עדיין לא נשארנו בליגה תיאורטית".

עוד לפני כן שרון מימר התייחס לקריאות 'תתפטר' של הקהל נגדו: "אני מבין את האוהדים. אנחנו נמצאים במשבר מאוד עמוק. המומנטום פשוט לא טוב. אנחנו ננתח ונחשוב בסופו של דבר מה לעשות. הקבוצה יותר חשובה ממני ומהשחקנים, נעשה את מה שהכי טוב בשביל הקבוצה. אי אפשר לשקר את עצמנו, כרגע כלום לא הולך טוב. זו האמת אין פה הרבה מה לקשקש. אני מבין את הכעס, אני מבין את הציפיות של הקהל ואת האכזבה".

מימר גם התייחס למשחק: "התחלנו טוב והגענו למצבים בתחילת המשחק, מצבים שהיינו יכולים להוציא מהם יותר. לצערי מה שקורה זה שאנחנו סופגים, הביטחון יורד וזה מוביל למה שראיתם אח"כ. איך נצא מזה? נחשוב על זה, לא דקה אחרי המשחק כשהאמוציות מדברות. אנחנו מנתחים אחרי כל משחק מה אפשר לעשות טוב יותר, אנחנו לא יושבים בחיבוק ידיים ומחכים שהשיפור יגיע מעצמו. בספורט צריך להמשיך ולנסות עד שמצליח".

מנחם קורצקי אמר בסיום: "ניצחון חוץ ראשון שלנו והוא בא בזמן הכי טוב שיש, חיכינו לו הרבה. דברים לא הסתדרו לנו במיוחד בחוץ העונה, אבל ידענו לבוא היום כמו גברים ולהוכיח את עצמינו. לא השתמשתי בתירוץ הזה בשבוע שעבר, אבל חסרנו ארבעה שחקנים מאוד משמעותיים. אני שמח שהיום הם חזרו וראינו את הכח שלהם, הקבוצה הזו לא צריכה להיות במקום שהיא נקלעה אליו".

על החששות והעתיד, הוסיף מאמן רעננה: "היה חשש לפני המשחק והשתדלתי לא להקרין לחץ על השחקנים. שמח שידענו לקחת שלוש נקודות חשובות ואנחנו עם הפנים קדימה לצאת לגמרי מהתחתית. העונה הבאה? פחות מעניינת אותי, רוצה לסיים קודם את העונה הנוכחית ולתת לאשר אלון את השקט שמגיע לו".

הדפס