שיגעון בנתניה: 4,000 כרטיסים נמכרו לגמר

דראפיץ' לשחקנים: "יש לי חלום שנרקוד עם הגביע ב-15.5"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.04.19 - 09:47
תחילת כתבה

למרות התחושות הקשות מההפסד למכבי חיפה, במכבי נתניה מתכוננים לחג הפסח, ומקווים שהאביב יביא עימו לא רק רוח חדשה, אלא גם הצלחה בדמות גביע, לראשונה מאז 1978. בהרמת הכוסית החגיגית, שנערכה אתמול (שני), ביקש אייל סגל להעביר מסר ברור לשחקנים: "תאמינו שאפשר לסיים במקום המוביל לאירופה". סלובודן דראפיץ', שהיה נסער אחרי ההפסד בחיפה, כיוון לגמר והודה בפני השחקנים: "יש לי חלום שנרקוד ב-15.5 בכיכר בנתניה עם הגביע".

התכונה לקראת הגמר, והרעב הגדול להישג משמעותי ראשון מאז הקבוצה הגדולה של שנות השמונים, ניכר אצל האוהדים: 4,000 כרטיסים מתוך 12,500 שהוצאו למכירה, נחטפו כבר ביום הראשון. ההערכה במועדון היא, כי עד החג כבר לא יישארו כרטיסים לאוהדי היהלומים, ו-15 אלף אוהדים בצהוב-שחור צפויים למלא את יציעי אצטדיון סמי עופר.

בהמשך, דראפיץ' התייחס גם למיני-משבר שאופף את הקבוצה, חיזק את השחקנים ואמר להם כי הוא משוכנע שהיכולת הלא טובה והחוסר בתוצאות ישתנו כבר במשחק הליגה הקרוב, מול הפועל חדרה. הסרבי יחסר את פאטוש בצ'יראיי ו-ויקי כחלון המוצהבים, כמו גם את עלי מוחמד המורחק.

מי שיחזרו להרכב הם אביב אברהם, מוחמד זבידאת, גבי קניקובסקי וייתכן שגם יונס מלדה. טים הויבך, שעשוי להיות כשיר ע"פ ההערכות, עשוי לחזור ל-11 ולהחליף את דולב אזולאי במרכז ההגנה, אם כי קיימת התלבטות אם לפתוח עם הגרמני, או עם דודי תירם (שגם הוא חוזר לסגל לאחר השעיה).

כמו כן, הרב עמי פיקובסקי, שמלווה את הקבוצה לאורך העונה, הגיע להרמת הכוסית ואמר: "היום הזמינו אותי לברך את הקבוצה לכבוד חג הפסח, חג החירות. אמרתי לכולם שיציאת מצרים אנחנו מזכירים 3 פעמים ביום. כל אחד חייב שתהיה לו יציאת מצרים פרטית מכל הבעיות, ובעזרת השם מכבי נתניה יגיעו לאירופה ויקחו את גביע המדינה. זאת תהיה היציאת המצרים שלהם".

הדפס