"מנשה מייצג את הישראלי היפה והערכי"

זלקה זכה לשבחים. יו"ר המנהלת: "אתה ראוי להדליק משואה"

תומר לוי
תומר לוי  16.04.19 - 10:22
תחילת כתבה

פחות מיממה לאחר שקיבל את ההודעה הרשמית על כך שידליק משואה ביום העצמאות, קיבל היום (שלישי) מנשה זלקה לא מעט ברכות ממספר גורמים רשמיים.

ראשית, קפטן הפועל חדרה קיבל מכתב מיו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון: "שמחתי לשמוע על הבחירה בך להדלקת משואה בטקס יום העצמאות הקרוב. התרשמתי מאד מהישגיך הכוללים שירות ביחידה קרבית מובחרת, לצד קריירה ספורטיבית מרשימה - הישגים אשר הושגו לצד תרומה בלתי פוסקת למדינת ישראל, בין אם בשירות המילואים או בהרצאות במוסדות חינוך ובפני בני נוער. אין ספק כי הינך ראוי לכבוד זה ואין לנו אלא לקוות כי תמשיך להוות השראה ודוגמה אישית למאות אלפי אוהדי הכדורגל בישראל - בני נוער ומבוגרים, נשים וגברים - מכל קצוות החברה. יישר כוח".

כמו כן, הפועל חדרה פרסמה גם כן הודעה עם ברכה לשחקן: "המועדון מברך את מנשה זלקה על בחירתו להדליק משואה בהר הרצל ביום העצמאות ה-71 למדינת ישראל, בטקס שייערך בסימן 'רק בגלל הרוח - מצדיעים לרוח הישראלית'. מנשה מייצג את הישראלי היפה. אדם ערכי, מחובר לשורשים ולמדינה, לוחם בכל רמ"ח איבריו. בחירתו מוסיפה המון כבוד להפועל חדרה, לעיר חדרה ולמדינת ישראל. מנשה מהווה מודל לחיקוי לילדים רבים שמבינים כי לפעמים חלומות מתגשמים, ואנו בטוחים כי הוא ימשיך לתרום לקבוצה ולמדינה באותה מסירות גם בעתיד".

מנשה זלקה התרגש מאד מהבחירה ואמר: "זה כבוד גדול להדליק משואה ביום העצמאות של המדינה היקרה שלי. אני מלא גאווה ומוכיר תודה למי שבחר בי. אני מודה לאנשים היקרים של הפועל חדרה שמאפשרים לי בכל עת לצאת למילואים ולשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי בחיים, וכמובן לחברים בעורב צנחנים - היחידה שלי בסדיר ובמילואים. אני מרגיש שאני מייצג את העדה שלי בגאווה גדולה, חש שליחות ומבין שאני מהווה מודל לחיקוי. זהו רגע מרגש מאד עבורי ועבור משפחתי היקרה".

הדפס