בוזגלו לאוחנה: "מכיר את הכאב, לא נרדמתי"

כוכבי ליגת העל וגם אלונה ברקת הביעו תמיכה בקשר בית"ר

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.19 - 12:25
תחילת כתבה

הוא הפך לקונצנזוס בקרב אוהדי ואנשי בית"ר ירושלים, אבל חוסר המזל שוב רדף את מיכאל אוחנה והבוקר (שני) החשש אומת - הקשר קרע את הרצועה הצולבת וגמר את העונה. כוכבי ליגת העל, ובראשם מאור בוזגלו שעבר תהליך דומה, לא נשארו אדישים לפציעה הקשה של חבריהם והביעו תמיכה ברשתות החברתיות.

"כשראיתי את התנועה שלך בטלויזיה מיד הבנתי, אפילו היה לי קשה להירדם בלילה", סיפר מאור בוזגלו. "אני מרגיש את הכאב שלך, מכיר את הפחדים שלך ויודע בדיוק מה עובר עליך בכל שנייה. שום חיבוק לא עוזר והעולם ברגע אחד הפך לשחור, אבל, אני מכיר אותך ויודע שאתה תחזור ובענק. אתה כישרון גדול, וירטואוז אמיתי - ושום פציעה לא תיקח ממך את זה. אני כאן עבורך ואפילו אם הדרך נראית לך ארוכה כרגע, זה עובר ועובר מהר. החלמה".

שחקנים נוספים שהגיבו. דיא סבע: "החלמה מהירה אח שלי, תהיה חזק. רק בריאות"; אורן ביטון: "החלמה מהירה אח, בטוח שתעבור את זה"; עמרי אלטמן: "אתה אריה חבר שלי"; תומר יוספי: "החלמה מהירה אח שלי, אתה תחזור חזק יותר"; אור זהבי: "מלך העולם, אני בטוח שתחזור חזק יותר. אוהב אותך אח יקר שלי"; יונתן כהן: "מחכים לך מלך! רפואה שלמה"; שובל גוזלן: "החלמה מהירה מלך"; בן ביטון: "החלמה מהירה מלך"; אלמוג בוזגלו: "מלך העולם! רפואה שלמה".

הדפס