נדחתה בקשת ק"ש למשחק חוזר מול בני יהודה

בית הדין: "מדובר בערעור סרק, שלא היה מקום להגישו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.09.19 - 16:05
תחילת כתבה

בית הדין העליון החליט היום (רביעי) לדחות את הערעור של עירוני קריית שמונה על תוצאת המשחק מול בני יהודה (2:1), זאת למרות שהוועדה המקצועית של איגוד השופטים צידדה באיזי שרצקי והודתה שאלי חכמון שגה בהחלטה להרחיק את אמיר בן שמעון.

בהחלטתו, בית הדין העביר ביקורת על עצם הגשת התלונה וכתב: "לא מצאנו כל ממש בערעור סרק זה.... אין ערכאות השיפוט מתערבות בהחלטות של שופט המשחק, אף אם מוטעות הן. מבחינה זו, הכנסתו של ה-VAR למגרשי הכדורגל לא שינתה דבר וההחלטה הסופית נתונה תמיד ולעולם בידי שופט המשחק".

"מדובר, לכל היותר בטעות של השופט וכידוע, טעויות של שופטים הן חלק בלתי נפרד ממשחק הכדורגל, בדיוק כמו טעויות של שחקנים ומאמנים", נוסף בפסק הדין, "לא המציא לנו בא כח המערערת ולו החלטה אחת בלבד בה החליט בית הדין להתערב בהחלטות שופט המשחק, ככל הנראה משום שאין כאלה - לא בארץ ולא בעולם. לא היה מקום להגיש את הערעור מלכתחילה".

בתוך כך, במועדון ממתינים למעבר הרשמי של קשר מכבי תל אביב, עדן קארצב. הקשר הצעיר שב היום עם הנבחרת הצעירה מקזחסטן וצפוי להשלים את מעברו לקבוצה הצפונית של שרצקי, שמזה מספר שבועות נמצא בשיחות עם האלופה ועם נציגיו של השחקן.

במקביל, מסאי דגו יקבל בחזרה את הקשרים, עומר לקאו וסמואל בראון, ששבו גם הם מהמסע לקזחסטן. לקאו רשם 63 דקות במדי הנבחרת הצעירה, בראון שותף בתוספת הזמן. השניים כשירים למשחק נגד מכבי חיפה ביום שבת ויעמדו לרשותו של המאמן.

במועדון אף פועלים להכשרתו של הקשר הברזילאי, סילאס דה סילבה, שהצטרף בשבוע שעבר לקבוצה. הברזילאי מרשים באימונים ונמצא בתמונת ההרכב למשחק ביום שבת. במידה ואכן ויפתח, דגו יצטרך לקבל החלטה בנוגע לאחד הזרים שלו, שכן לקבוצה יש שישה זרים.

הדפס