"הזכויות יעברו לאדרי, אני נכשל כבר שנים"

איזי שרצקי מאס בק"ש: "אני אשם. המנכ"ל יתפוס את המושכות"

תומר לוי
תומר לוי  22.09.19 - 00:10
תחילת כתבה

גם בחלומות השחורים ביותר אנשי עירוני קריית שמונה לא דמיינו פתיחת עונה כה מסויטת. הקבוצה הצפונית בליגת העל הפסידה בפעם הרביעית בארבעה מחזורים, הפעם 2:0 לבית"ר ירושלים. עד כמה המצב חמור? אפילו הבעלים איזי שרצקי כבר לא יכול לסבול את מה שעובר על קבוצתו.

שרצקי, בעלי קריית שמונה זה שנים, נעדר פעם נוספת מהמשחק. הוא מאס כל כך במצב של קבוצתו, עד כדי כך שהודיע אחרי המשחק כי החליט להעביר את זכויות הניהול למנכ"ל יוסי אדרי. "הודעתי ליוסי לפני המשחק שזכויות הניהול עוברים לידיו. כבר חודש שאני לא בא לשום משחק, שנים שאני נכשל, אני מאוד מאוכזב מכל מה שקורה ואני סובל מכך. רק אני אשם בזה. ניסיתי, אבל זה לא מצליח, גם כשאני לא מתערב לא הולך לנו".

בתוך כך, נכון לרגע זה, מסאי דגו לא מתכוון להתפטר ומאמין בקבוצה שלו, אך כיאה לקבוצה שבמקום האחרון, מעמדו מתחיל להתערער, כשקובי רפואה ושמעון הדרי כבר הוזכרו כמועמדים להחליפו. המאמן המאוכזב אמר בסיום: "בכל המשחקים לפני בית"ר היינו טובים, והיום זה היה המשחק הכי גרוע שלנו. בחצי הראשון נתנו יותר מדי כבוד. זאת הייתה תקופה לא קלה, אבל אני לא מרים ידיים וממשיך להאמין בעצמי. זה הפסד מאוד קשה, אבל בשבוע הבא חדרה ואני מסתכל קדימה. תמיד אני מנסה למצוא פתרונות ולעזור לקבוצה, היום חשבתי שעם קו של חמישה שחקני הגנה נצליח לעצור את בית"ר, זה לא עבד ועשיתי שינוי".

"באנו למשחק בהרגשה טובה, אבל כנראה אנחנו בחודש קשה, לא הולך לנו בספטמבר", סיכם דגו. "אני מכיר את הקבוצה, זה אולי חוסר ביטחון, אנחנו נראים לפעמים בפאניקה. יש תקופות כאלה, ברגע שנעצור את זה עם תיקו או ניצחון, זה ישתנה. אני לא מוותר. לגבי התקשורת - כל מה שיגידו אני מקבל, טוב ורע. שיתוף הפעולה שלי עם איזי שרצקי הוא טוב, הוא נותן לי את כל הכלים, אנחנו לא נראים טוב אבל אנחנו צריכים לעצור את זה עם ניצחון. יש עוד המון נקודות בקופה".

 

הדפס