"אנשים טיפשים. לא אשנה את דעתי על ישראל"

דיניז על אירועי הגזענות מצד קהל ב"ש. אדניי: "לא מתרגש"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.01.20 - 07:44
תחילת כתבהבעל כורחם מצאו את עצמם אמש (שבת) שניים משחקני עירוני ק"ש, מרכוס דיניז וג'יימס אדניי במרכז סערה, כאשר השניים ספגו נהמות מכוערות מצד אוהדי הפועל באר שבע, מה שהוביל להפסקת המשחק. במועדון, שחוץ מהאירוע, היו מאוכזבים גם מהיכולת ניסו להרגיע את הרוחות.

אנשי ושחקני ק"ש ניסו להרגיע את השניים ולעטוף אותם באהבה. דיניז שצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "די לגזענות" התייחס גם באופן אישי כשאמר לחבריו: "חבל שזה קרה. טוב לי כאן, וזה לא ישנה את דעתי על ישראל. האוהדים האלו הם טיפשים ואני חזק מזה". אדניי התחבר לאותה המנטרה כשאמר לחבריו: "אני בן אדם, לא מתרגש מאוהדי ב"ש". גם תוך כדי המשחק השניים שוחחו עם השופט שלומי בן אברהם והבהירו לו שאינם מתייחסים לנהמות.
מעבר להתעסקות בדברים שמחוץ לכדורגל, אדניי גם נפצע בברכו לקראת סיום ההתמודדות, וצפוי לעבור בדיקת MRI כדי לברר את חומרת הפציעה. בק"ש מקווים כי לא מדובר בפציעה חמורה, שכן הוא אחד השחקנים הבולטים בשורותיה מפתיחת העונה.

במועדון חשו אכזבה מהמשחק, כשלהרגשתם היו עדיפים על באר שבע, הצליחו לבלום אותם, אך סבלו מחוסר מחץ. למרות זאת בקבוצה שמחים מכך שאחמד עאבד, שפתח במשחק והתקבל בחום ע"י הקהל המקומי, הראה יכולת טובה למרות שלא שיחק תקופה ארוכה והוכיח שהוא יכול לשדרג את הקבוצה מהצפון.

לעומת זאת, איסמעיל ריאן שפתח במשחק ההפסד למ.ס. אשדוד, הודח מההרכב ואפילו לא התחמם. קובי רפואה ביקר את האנוכיות של שחקני ההתקפה נגד אשדוד ונראה שנעשית שם סדרת חינוך. כמו גם קיליאן שרידן שעושה את דרכו אט-אט מחוץ למועדון.

מי שעשוי לעשות את דרכו חזרה לקרית שמונה הוא האקס, רוג'רס קולה, אשר משחק בליגה הזמבית. בשלב הזה קבוצתו לא משחררת אותו למרות שתנאיו סוכמו. אך התמונה לגביו צפויה להתבהר לאחר המשחק של קבוצתו היום בגביע הקונפדרציות. עוד בגזרת החיזוק, שמואל שיימן, שסיכם בשבוע שעבר נחת הלילה בישראל, יעבור בדיקות רפואיות, יחתום וצפוי להתייצב לאימון הערב.