בכר: "אין סיבה שוואקמה לא יישאר"

מאמן ב"ש סיכם קמפיין מאכזב: "ניקח דברים לשנים הבאות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.17 - 00:25
תחילת כתבה

הפועל באר שבע סיימה את הקמפיין האירופי שלה עם הפסד 2:0 כואב לויקטוריה פלזן. האלופה, שקיוותה להפתיע ולהשוות את הישג השיא שלה מהעונה שעברה, הציגה יכולת דלה במשך רוב של הבתים וסיימה במקום האחרון, בשל ניצחונה של לוגאנו 1:2 על סטיאווה. ברק בכר ושחקניו יחזרו להתרכז בליגה, ולמאבקים על הפסגה.

בכר סיכם את הקמפיין: "אכזבה? תגדירו את זה איך שאתם רוצים. כמובן שרצינו לעשות יותר. המשחק המשמעותי היה ההפסד לבוקרשט בבית ששינה את כל התמונה. היו לנו גם משחקים טובים. הפסדנו הערב לקבוצה טובה יותר ויעילה היינו שווים שער. מאכזב, לא רוצים להפסיד, אבל זה מאחוריניו מסתכלים קדימה לליגה".

כשנשאל האם הדירוג של באר שבע משקף את היכולת שלה, התחמק בכר: "מה זה משנה? יש דירוג, לא חשוב מי היה פחות או יותר טוב. ראיתי דברים טובים. הפסדנו לקבוצה טובה יותר. ניסינו, השחקנים נתנו את הכל וקשה לי לבוא אליהם בטענות. זה לא הספיק".

"פלזן קבוצה מצוינת, ברמה של ליגת האלופות, וגם סטיאווה", המשיך מאמן באר שבע. "יש פה נטיה לזלזל בקבוצות הללו. פלזן מובילה את הליגה שלה. זה לא אומר שאנחנו לא מאוכזבים, אבל קצת פרופורציות. שתי הקבוצות הטובות יותר בבית עלו, היו לנו שנתיים טובות מאוד באירופה, צברנו נסיון, גם אכזבות, אבל הרבה דברים שניקח גם לשנים הבאות".

המאמן סרב להתייחס להחלטה לשבץ את איסק קואנקה בהרכב ונשאל גם על השינוי בגישה של מיכאל אוחנה: "אני לא מחפש לתת סטירות, בכל משחק אני מחפש לעשות מה שטוב יותר. משחק הבא נראה מה יהיה".

ינואר מתקרב וגם הפחד החדש - ישן שטוני וואקמה יעזוב. "אני לא חושש מכלום, יש לנו קבוצה חזקה, ואנחנו לא תלוים בשחקן כזה או אחר. אני מקווה שוואקמה יישאר, אין סיבה שהוא לא. אם לא - לא נהיה פחות חזקים", חתם בכר.
הדפס